آمار فروش بازی Spider-Man: Miles Morales چگونه بوده است؟

آیا به فروش بازی اصلی نزدیک شده است؟

Spider-Man: Miles Morales

به نظر می‌رسد که بازی Spider-Man: Miles Morales حسابی توانسته تبدیل به یک عنوان پرفروش برای پلتفرم پلی‌استیشن بشود! با سرگرمی و ادامه‌ی این خبر همراه باشید.

امروز آمار فروش ۴ ماهه‌ی آخر سال ۲۰۲۰ منتشر شد و سونی اعلام کرد که توانسته ۴.۵ میلیون دستگاه پلی‌استیشن ۵ بفروشد و پس از آن نیز آمار فروش بازی Spider-Man: Miles Morales را به طور رسمی اعلام کرد.

این بازی انحصاری، در ماه نوامبر ۲۰۲۰ به همراه کنسول پلی‌استیشن عرضه شد و تا روز ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۱ دی ۱۳۹۹) توانست به فروش ۴.۱ میلیون نسخه‌ای برسد. این آمار شامل ورژن‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ است و نسخه‌های دیجیتالی و فیزیکی را شامل می‌شود. این آمار برای یک محتوای توسعه‌دهنده (Expansion) بسیار خوب و راضی‌کننده به نظر می‌رسد اما این آمار، حتی نزدیک آمار فروش فوق‌العاده‌ی بازی اصلی یا همان Spider-Man هم نمی‌شود.

اگر بخواهیم مقایسه کنیم، بازی Spider-Man توانست در سه روز حدود ۳.۳ نسخه بفروشد و تا کنون فروش این بازی به ۲۰ میلیون نسخه رسیده است.

Spider-Man: Miles Morales قطعا به Spider-Man نخواهد رسید، اما بنا بر چندین گزارش Third-Party، این بازی توانسته بهتر از Uncharted: Lost Legacy بفروشد.

البته قاعدتا باید این موضوع را هم در نظر بگیریم که خیلی از افراد تا به الان به دلیل کمبود بسیار شدید کنسول پلی‌استیشن ۵ نتوانسته‌اند این کنسول و Spider-Man: Miles Morales را تهیه کنند و به احتمال زیاد، آمار فروش این بازی در آینده بسیار بهتر خواهد بود.

خب نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا موفق شده‌اید که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ یا پلی‌استیشن ۵ این بازی را تهیه و بازی کنید؟ آیا به کسانی که یکی از این کنسول‌ها را دارند توصیه می‌کنید که این بازی را خریداری کنند یا این‌که به اندازه‌ی کافی ارزش ندارد؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما در قسمت کامنت‌ها به اشتراک می‌گذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا