آیا شاهد بازگشت پیتر بی. پارکر در 2 Spider-Man: Into the Spider-Verse خواهیم بود؟

این اثر سال آتی منتشر خواهد شد

بازگشت پیتر بی. پارکر در 2 Spider-Man: Into the Spider-Verse

جیک جانسون فیلمنامه‌نویس و کمدین آمریکایی در مصاحبه اخیر خود با وب سایت The Movie Dweeb درباره بازگشت پیتر بی. پارکر در 2 Spider-Man: Into the Spider-Verse صحبت کرد.

بخش انیمیشن سونی به اندازه والت دیزنی یا پیکسار موفق نبوده اما طی سال‌های گذشته آثار قابل‌توجهی را منتشر کرد. یکی از آن‌ها Spider-Man: Into the Spider-Verse است که سال ۲۰۱۸ میلادی روی پرده نقره‌ای آمد و نه تنها فروش ۳۷۵ میلیون دلاری را در مقابل بودجه ۹۰ میلیون دلاری خود ثبت کرد، بلکه جایزه اسکار بهترین انیمیشن بلند را بدست آورد. داستان اثر روی مایلز مورالز تمرکز دارد که باید با نسخه‌های مختلف مرد عنکبوتی همکاری کند تا ثبات را به جهان بازگرداند. ثبات جهان در پی تلاش‌های کینگ پین برای ملاقات دوباره با همسر و فرزندش فوت شده‌اش از بین رفته است.

مایلز مورالز در ابتدای داستان با پیتر بی. پارکر ملاقات می‌کند؛ فردی که از سوی معشوقه‌اش رها شده، دیگر اعتقادی به قعالیت‌های ابرقهرمانی نداشته و تنها هدفی که دنبال می‌کند، بازگشت به بُعد خودش است. با این حال، طی اتفاقاتی وظیفه آموزش مایلز را پذیرفته و به نوعی حکم استاد را برایش پیدا می‌کند تا پروتاگونیست بتواند با شرایط جدید زندگی‌اش کنار بیاید. اگرچه بی. پارکر در انتها به بُعد خود بازگشت، یک سوال ذهن گروهی از طرفداران را به خود مشغول کرده است: آیا در قسمت دوم Spider-Man: Into the Spider-Verse با او تجدید دیدار خواهیم داشت؟

جیک جانسون (Jake Johnson) اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت The Movie Dweeb انجام داد و در جریان درباره موضوعات متفاوتی از جمله بازگشت پیتر بی. پارکر در 2 Spider-Man: Into the Spider-Verse گفتگو کرد. او فاش ساخت شخصیت مزبور در قسمت دوم حضور داشته و اکنون مشغول مذاکره است تا بار دیگر وظیفه صداپیشگی بی. پارکر را به دوش بکشد:

در حال حاضر مشغول صحبت درباره قرارداد هستیم. مطمئن هستم پیتر بی. پارکر بازمی‌گردد.

برای مدت طولانی‌ای هیچ خبری از 2 Spider-Man: Into the Spider-Verse نداشتم و بسیار ناراحت بودم. صداپیشگی پیتر بی. پارکر را واقعا دوست داشتم. در نتیجه، می‌خواستم ببینم در ادامه اتفاقاتی برایش رخ می‌دهد. فکر می‌کنم پایان‌بندی خط داستانی او در قسمت اول چندان چفت و بست نداشت.

در صورتی که حافظه‌تان یاری کند، مایلز مورالز در جریان Spider-Man: Into the Spider-Verse به گوئن استیسی علاقه‌مند شد و با توجه به اندک اطلاعات موجود، قسمت جدید به رابطه میان آن‌ها می‌پردازد. با در نظر گرفتن این موضوع، بازگشت پیتر بی. پارکر پیشی‌بینی می‌شد. به هر حال، او فراز و نشیب‌های یک رابطه عاشقانه را پشت سر گذاشته و می‌تواند به مایلز و گوئن راهکارهای خوبی ارائه دهد. در ضمن، حضور مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ هم تایید شده است.

انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Vers 2 قرار بود در آوریل سال ۲۰۲۲ میلادی به سینماها بیاید اما علاقه‌مندان به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا باید تا ۱۵ مهر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۷ اکتبر) منتظر بمانند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا