کارگردان انیمیشن Spider-Verse 2 از ارتباط آن با MCU می‌گوید

یک شوخی یا اشاره‌ای جدی به دنیای سینمایی مارول؟

کارگردان انیمیشن Spider-Verse 2

این طور که در تریلرهای Spider-Man: Across the Spider-Verse دیده‌ایم، در این انیمیشن به پیتر پارکر (Peter Parker) دنیای سینمایی مارول (MCU) با بازی تام هالند (Tom Holland) اشاره می‌شود. حالا کارگردان انیمیشن Spider-Verse 2 درباره ارتباط آن با MCU توضیحاتی را ارائه داده است.

دنباله انیمیشن تحسین شده و برنده جایزه اسکار Spider-Man: Into the Spider-Verse با نام Spider-Man: Across the Spider-Verse در راه است و قرار است بسیار بیشتر از قسمت قبلی خود به مولتی‌ورس بپردازد. در قسمت قبلی دیدیم که مایلز مورالز (Miles Morales) با چندین نسخه مختلف از اسایدرمن جهان‌های متفاوت دیدار کرد، اما در دنباله این انیمیشن قرار است شاهد ورود مایلز به مولتی‌ورس و دیدار او با تعداد بسیار بیشتری از نسخه‌های مختلف اسپایدرمن باشیم.

همچنین تائید شده که مایلز قرار است از وجود مرد عنکبوتی دنیای سینمایی مارول با بازی تام هالند نیز با خبر شود، هر چند که هنوز حضور خود این شخصیت در انیمیشن تائید نشده است. حالا به تازگی کمپ پاورز (Kemp Powers)، کارگردان انیمیشن Spider-Verse 2 در گفتگویی با رسانه SFX Magazine درباره ارتباط این اثر با دنیای سینمایی مارول صحبت کرده و توضیحاتی را در این رابطه ارائه داده است.

به گفته پاورز در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse قرار است شاهد نشان دادن حماقت دکتر استرنج (Doctor Strange) به خاطر اقداماتش در فیلم Spider-Man: No Way Home باشیم. با این حال او اضافه کرد که این انیمیشن و دنیای آن قرار نیست به دنیای سینمایی مارول یا چیزی شبیه به آن وابسته باشد. او همچنین گفت که اشاره به مرد عنکبوتی دنیای سینمایی مارول با نام اسپایدرمن زمین-۱۹۹۹۹ (Earth-19999) به جای زمین-۶۱۶ (Earth-616) نیز تنها برای شوخی بوده و برای ربط آن این انیمیشن به دنیای سینمایی مارول نبوده است. او گفت:

دنیای مایلز مورالز و اسپایدرورس به دنیای سینمایی مارول یا چیزی شبیه به اون وابسته نیست. اما این فیلم اثر لرد (Lord) و میلر (Miller) [نویسندگان و تهیه‌کنندگان انیمیشن] هستش. ما دوست داریم که کمی شوخی کنیم و دنیایی که در اون این داستان‌ها رو خلق می‌کنیم، تصدیق کنیم. این بهترین راه برای توضیح دادن این موضوعه. این کاری نیست که ما برای ارتباط با مارول انجام بدیم. به من اعتماد کنید، توی همون دنیای مایلز کلی چیزی برای نشون دادن وجود داره.

در حالی که هر روز به نمایش این اثر نزدیکتر می‌شویم، اما هنوز هم سازندگان تائید نکرده‌اند که اسپایدرمن تام هالند در آن حضور دارد یا خیر. انیمیشن مورد انتظار Spider-Man: Across the Spider-Verse در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد ۱۴۰۲) در سالن‌های سینمای سراسر جهان اکران خواهد شد. همچنین دنباله آن با نام Spider-Man: Beyond the Spider-Verse نیز برای اکران در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

3.5 4 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا