نویسندگان Spider-Verse 2 از چالش‌های ساخت آن می‌گویند

فیل لرد و کریس میلر چگونه بر چالشی بزرگ غلبه کردند؟

نویسندگان Spider-Verse 2

فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller)، نویسندگان Spider-Verse 2 به تازگی در مورد چگونگی غلبه بر چالش‌های ساخت این انیمیشن بزرگ مولتی‌ورسی صحبت کرده‌اند.

دنباله انیمیشن برنده جایزه اسکار، Spider-Man: Into the Spider-Verse به تازگی اکران شده است. این اثر که Spider-Man: Across the Spider-Verse نام دارد، یک داستان مولتی‌ورسی بزرگ بسیار را روایت می‌کند که شامل چند جهان مختلف و تعداد خیلی زیادی شخصیت متفاوت می‌شود. طبیعتا ساخت چنین اثری بسیار سخت و چالش برانگیز خواهد بود و هر کسی توانایی مدیریت تولید چنین پروژه بزرگی را ندارد. اما تهیه‌کنندگان و نویسندگان Spider-Vere 2 چگونه بر این چالش‌ها غلبه کردند؟

کریس میلر و فیل لرد که وظیفه نویسندگی و تهیه‌کنندگی انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را بر عهده داشته‌اند، به تازگی در اولین نمایش جهانی این اثر با رسانه اسکرین رنت (Screen Rant) گفتگویی داشته‌اند. آن‌ها در این مصاحبه راجع به خلق جهان‌های مختلف حاضر در این انیمیشن و چالش‌هایی که در این راه با آن‌ها مواجه شدند، صحبت کردند. فیل لرد در این مصاحبه فاش چیزی که باعث آن‌ها بتوانند بر این چالش‌ها غلبه کنند، این بود که قبل از هر چیزی روی شخصیت‌ها تمرکز کرده بودند. لرد و میلر در این رابطه گفتند:

کریس میلر: توی هر دنیایی که می‌رفتیم، می‌خواستیم سبک هنری و انیمیشنی کاملا متفاوتی داشته باشه. مثل این که در حال قدم زدن از کنار یک تابلوی نقاشی متفاوت از یک هنرمند متفاوت هستید و توسط اون احاطه شدید. این کار از لحاظ تحقیق و توسعه و از نقطه نظر هنری واقعا سخت بود، اما برای همه هممون یک چالش واقعا هیجان‌انگیز بود. این به شما امکانش رو میده که از جهان سینمایی‌ای بازدید کنید که قبلا هرگز ندیدید.

فیل لرد: چالش بزرگ دیگه اینه که فقط باید به یاد داشته باشید که باید تمرکزتون رو روی شخصیت‌ها نگه دارید، روی مایلز، روی خانواده اون، روی گوئن و اون چه که از سر می‌گذرونه، باید تمرکزتون رو روی اینا نگه دارید. این یه ترفند بزرگ برای غلبه بر چالش‌های بزرگ ما بود.

 انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse هم اکنون در سالن‌های سینمای سراسر دنیا در حال اکران است. این اثر که با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری ساخته شده، تا به الان حدود ۷۰ میلیون دلار در باکس آفیس فروش داشته است. دنباله این انیمیشن با نام Spider-Man: Beyond the Spider-Verse در راه است که در تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین ۱۴۰۳) اکران می‌شود.

3.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا