برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 9/10

کارگردان No Way Home یک توصیه مهم برای کارگردان Spider-Man 4 دارد

تاریخ اکران فعلاً مشخص نیست

کارگردان No Way Home یک توصیه مهم برای کارگردان Spider-Man 4 دارد ۷ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
کارگردان No Way Home

جان واتس، کارگردان No Way Home در مصاحبه اخیر خود با Collider توصیه‌ای مهم به کارگردان Spider-Man 4 داشت.

یکی از فیلمسازانی که بواسطه فرنچایز Marvel Cinematic Universe توانست به شهرت برسد، جان واتس (Jon Watts) است. او پس از ساخت دو فیلم Clown و Cop Car به همکاری با مارول پرداخت و Spider-Man: Homecoming را جلوی دوربین برد. از آنجایی که HomeComing عملکرد بسیار خوبی داشت، واتس برای کارگردانی Spider-Man: Far From Home و Spider-Man: No Way Home بازگشت.

اگرچه هر سه فیلم جدید مرد عنکبوتی (Spider-Man) عملکرد بسیار خوبی داشتند، جان واتس تصمیم گرفته برای کارگردانی Spider-Man 4 بازنگردد. سونی پیکچرز تا مدت‌ها گمان می‌کرد فیلمساز آمریکایی تنها به استراحت نیاز داشته و با گذشت مدتی تصمیم خود را تغییر می‌دهد اما این اتفاق رخ نداده و حالا فرایند جستوجو برای یافتن کارگردانی جدید آغاز شده است.

جان واتس چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه Collider انجام داد و در بخشی آن، توصیه‌ای مهم برای کارگردان Spider-Man 4 داشت:

یک توصیه عنکبوتی و کاربردی دارم و فکر می‌کنم هر کارگردان فیلم‌های مرد عنکبوتی به حرف من می‌رسد. وقتی فردی با استفاده طناب تاب می‌خورد، چندان خوب بنظر نمی‌رسد. پیش خودتان می‌گویید: «همه [صحنه‌های تاب خوردن] را با جلوه‌های میدانی ضبط می‌کنیم. از بدلکار استفاده خواهیم کرد.»

اینکار کسل کننده بوده و احمقانه بنظر می‌رسد. وقتی فردی از طناب استفاده می‌کند، به میمونی شباهت دارد که با شاخه انگور تاب می‌خورد. وقتتان را [بابت این موضوع] تلف نکنید. توصیه من به کارگردان بعدی مرد عنکبوتی همین است.

اتفاقاً از جلوه‌های میدانی برای صحنه‌های تاب خوردن مرد عنکبوتی در فیلم The Amazing Spider-Man استفاده شد. اگرچه نتیجه کار بطور کلی عالی بود، یکی از صحنه‌ها چندان جالب از آب درنیامد. همچنین بد نیست بدانید دست اندرکاران ترجیح دادند برای قسمت دوم از جلوه‌های ویژه برای نمایش تاب خوردن استفاده کنند.

فیلم Spider-Man 4 کارگردان خود را هنوز نشناخته و تاریخ اکرانی هم ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments