آیا بازگشت گرین گابلین و مرد شنی در Spider-Man 3 قطعی شده است؟

منابع غیررسمی که اینطور می‌گویند

بازگشت گرین گابلین و مرد شنی در Spider-Man 3

اگر گزارش اخیر یکی از وب سایت‌های خبری صحت داشته باشد، علاقه‌مندان به آثار ابرقهرمانی شاهد بازگشت گرین گابلین و مرد شنی در Spider-Man 3 خواهند بود.

سم ریمی (Sam Raimi) مجموعا سه فیلم بر اساس کمیک بوک‌های مرد عنکبوتی جلوی دوربین برد. پیتر پارکر در اولین قسمت مقابل نورمن آزبورن قرار می‌گیرد که پس از ساخت یک گاز نیروبخش و آزمایش آن روی خودش، به گرین گابلین تبدیل می‌شود. آنتاگونیست Spider-Man نهایتا به وسیله‌ی رانشگر خودش می‌میرد. مرد شنی با نام واقعی فلینت مارکو، دیگر شخصیت منفی‌ای است که در سه‌گانه‌ی ریمی حضور یافت. او یک زندانی تحت تعقیب بوده که به طور اتفاقی در فاصله‌ی نزدیک با شتاب‌دهنده ذرات قرار گرفته و قابلیت کنترل شن را به دست می‌آورد. اینطور که به نظر می‌رسد، بعد از حدود دو دهه قرار است بار دیگر با این دو ملاقات داشته باشیم.

The Illuminerdi با انتشار یک گزارش اختصاصی از بازگشت گرین گابلین و مرد شنی در Spider-Man 3 خبر داده است. منبعی که اطلاعات را در اختیار نویسنده قرار داده مدعی شد ویلیام دفو (Willem Dafoe) بازیگر نقش نورمن آزبورن و توماس هیدن چرچ (Thomas Haden Church) بازیگر نقش فلینت مارکو به توافق رسیده و مراحل نهایی مذاکره را برای امضای قرارداد پشت سر می‌گذرانند. در نتیجه، بازگشتشان پس از ۱۸ و ۱۳ سال قطعی است. با این حال، منبع مزبور وارد جزئیات نشد و نگفت میزان حضور این دو بازیگر در جلوی دوربین چه مقدار خواهد بود.

Spider-Man 3، بیشترین فروش را در سه‌گانه‌ی سم ریمی داشت. با این حال، در مقایسه با دو قسمت پیشین چندان اثر محبوبی به شمار نمی‌رود؛ زیرا به واسطه‌ی حضور پرتعداد شخصیت‌های منفی و عدم پرداخت مناسب به آن‌ها، نتوانست تجربه‌ای رقم را بزند که منتقدان و طرفداران منتظرش بودند. با این حال، مرد شنی با نقش‌آفرینی توماس هیدن چرچ یکی از معدود نقاط قوت فیلم به شمار می‌رود. از همین رو، بازگشت فلینت مارکو بدون شک مورد استقبال قرار خواهد گرفت. در ضمن، نخستین باری نیست که شایعه‌ها از بازگشت ویلیام دفو برای ایفایی نقش گرین گابلین خبر می‌دهند.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) اینسایدر مشهور حوزه‌ی سینما و تلویزیون چندی پیش مدعی شده بود ویلیام دفو و دین دی‌هان (Dane DeHaan) مشغول مذاکره با استودیوهای سازنده‌ی Spider-Man 3 هستند تا در این فیلم حضور داشته و نسخه‌های متفاوت گرین گابلین را به تصویر بکشند. با در نظر گرفتن گزارش The Illuminerdi، می‌توان گفت دفو به توافق رسیده اما دی‌هان هنوز مشغول مذاکره است. در ضمن، این بازیگر آمریکایی در فیلم The Amazing Spider Man 2 نقش هری آزبورن را ایفا کرده بود. شخصیت هری به یک بیماری لاعلاج مبتلا است و به منظور به دست آوردن سلامتی‌اش، یک سرم خاص تولید و آن را به خودش تزریق می‌کند. در پی این اتفاق، به موجودی شرور تبدیل می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا