تصاویر پشت صحنه‌ی Spider-Man 3 تغییر جزئی در لباس مرد عنکبوتی را نشان می‌دهند

فیلمبرداری همچنان ادامه دارد

تصاویر پشت صحنه‌ی Spider-Man 3

وب سایت Just Jared دقایقی قبل تصاویر پشت صحنه‌ی Spider-Man 3 را به اشتراک گذاشت که تعدادشان به رقم هشت می‌رسد.

در پی موفقیت‌های Spider-Man: Homecoming و Spider-Man: Far From Home که به ترتیب در سال‌‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ میلادی به سینماها آمدند، مارول و سونی پیکچرز رلیسینگ روی قسمت سوم سری فیلم‌های مرد عنکبوتی کار می‌کنند. این پروژه‌ی مورد انتظار اواخر سال گذشته وارد فاز تولید شد و فیلمبرداری صحنه‌های مورد نیاز آن همچنان ادامه دارد. تا به این لحظه هیچ، گونه جزئیات رسمی‌ای پیرامون نام تجاری فیلم، بازیگران حاضر جلوی دوربین و خلاصه‌ی داستان به اشتراک نگذاشته است.

با توجه به گزارش‌های غیر رسمی‌ای که طی ماه‌های گذشته منتشر شده، اقدامات اسکارت ویچ در جریان سریال WandaVision باعث بهم خوردن نظم موجود در مولتی‌ورس شده و شرایط را برای ملاقات نسخه‌های مختلف مرد عنکبوتی با یکدیگر در دنباله‌ی Spider-Man: Far From Home فراهم می‌کند. به بیان دیگر، تام هالند (Tom Holland)، اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و توبی مگوایر (Tobey Maguire) قرار است لباس تارزن نیویورکی را به تن کرده و جلوی دوربین حاضر شوند. نام‌های قدیمی‌ای که شاهد بازگشتشان خواهیم بود، به گارفیلد و مگوایر خلاصه نمی‌شوند. سونی و مارول قصد دارند دکتر اختاپوس با نقش‌آفرینی آلفرد مولینا (Alfred Molina)، الکترو با نقش‌آفرینی جیمی فاکس (Jamie Foxx)، گرین گابلین با نقش‌آفرینی ویلیام دفو (Willem Dafoe) و مرد شنی با نقش‌آفرینی توماس هیدن چرچ (Thomas Haden Church) را هم بازگردانند.

وب سایت Just Jared اخیرا تصاویر پشت صحنه‌ی Spider-Man 3 را به اشتراک گذاشت که تغییری جزئی را در لباس مرد عنکبوتی نشان می‌دهند. لباسی که در نبرد پایانی Spider-Man: Far From Home استفاده شد، نواری قرمز دور کمر خود داشت. در داخل نوامر مزبور، یک نوار مشکی رنگ وجود داشت؛ نواری که حالا حذف شده تا دور کمر پیتر پارکر یک نوار کاملا قرمز رنگ ببینیم. تغییر لباس ابرقهرمانان طی گذر زمان موضوع مرسومی در میان استودیوها محسوب می‌شود اما احتمال اینکه مخاطبان متوجه‌ی چنین تغییر کوچکی در لباس تارزن نیویورکی شوند بسیار پایین است. از همین رو، نمی‌توان درباره‌ی دلیل تغییر اظهار نظر کرد. در ضمن، هری هالند (Harry Holland) برادر کوچکتر تام هالند سر صحنه مشاهده است. در حال حاضر نمی‌دانیم نقش او در فیلم چیست. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

Spider-Man 3 پس از یک تاخیر چند ماهه که نتیجه‌ی همه‌گیری ویروس کرونا بوده، در اکتبر سال گذشته‌ی میلادی وارد فاز تولید شد. معمولا تصاویر زیادی از پشت صحنه‌ی یک سریال یا فیلم در حال ساخت به فضای مجازی راه می‌یابد اما مارول توانسته به واسطه‌ی قوانین سختگیرانه‌ی خود، جلوی انتشار هر گونه تصویر و فیلمی را بگیرد. مواردی هم که تاکنون به فضای مجازی راه یافته‌اند، از لحاظ داستانی هیچ گونه اهمیتی ندارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا