عکس‌های پشت صحنه‌ی Spider-Man 3 به حال و هوای کریسمسی فیلم اشاره دارند

همچنان خبری از اندرو گارفیلد و توبی مگوایر نیست

عکس‌های پشت صحنه‌ی Spider-Man 3

وب سایت Just Jared چندی پیش عکس‌های پشت صحنه‌ی Spider-Man 3 را روی خروجی خود قرار داد. این تصاویر به حال و هوای کریسمسی فیلم اشاره دارند.

Spider-Man 3 هم اکنون فاز فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد تا برای اکران در اواخر سال جاری میلادی آماده شود. در حال حاضر هیجان زیادی برای فرا رسیدن زمان پخش این فیلم وجود دارد که بخش عمده‌اش به بازیگران نقش‌های مکمل مربوط می‌شود. اگر شایعه‌هایی که طی چند وقت اخیر به فضای مجازی به راه یافته‌اند حقیقت داشته باشند، اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و توبی مگوایر (Tobey Maguire) با مارول و سونی به توافق رسیده و قرار است بار دیگر به عنوان مرد عنکبوتی جلوی دوربین ظاهر شوند. البته نام‌های قدیمی به همین دو مورد خلاصه نشده و کریستن دانست (Kirsten Dunst) و اما استون (Emma Stone) هم بار دیگر نقش معشوقه‌ی مرد عنکبوتی را ایفا خواهند کرد.

اگرچه Spider-Man 3 شامل نسخه‌های قدیمی مرد عنکبوتی می‌شود اما تمرکز داستان همچنان روی نسخه‌ی تام هالند قرار دارد. هویت واقعی مرد عنکبوتی در انتهای Spider-Man: Far From Home لو رفت که می‌تواند برای اطرافیانش از جمله عمه می و ام‌جی بسیار خطرناک باشد. علاوه بر این، میستریو با کمک جیمز جونا جیمسون برای پروتاگونیست پاپوش دوخت و تقصیر فاجعه‌ای که در لندن رخ داد را گردن او انداخت. در نتیجه، پیتر پارکر نه تنها باید از مهم‌ترین اشخاص زندگی خود در برابر دشمنانش محافظت کند، بلکه باید راهی برای تبرئه شدن بیابد. تعدادی از منابع معتقد هستند چارلی کاکس (Charlie Cox) بار دیگر نقش مت مورداک را در این فیلم ایفا کرده است. به بیان دقیق‌تر، دردویل یکی از همراهان مرد عنکبوتی در جدیدترین ماجراجویی‌اش خواهد بود.

وب سایت Just Jared چندی پیش عکس‌های پشت صحنه‌ی Spider-Man 3 را روی خروجی خود قرار داد. با توجه به توضیحات ارائه شده، پیتر پارکر در جریان این صحنه به داخل یک فروشگاه دونات رفته تا بتواند با ام‌جی صحبت کند. نویسنده همچنین مدعی شد ام‌جی تنها فردی نیست که در فروشگاه دونات کار می‌کند و ند لیدز هم در آنجا مشغول است. با این حال، هیچ کدام از تصاویر جیکوب باتالون (Jacob Batalon‎) بازیگر نقش ند را نشان نمی‌دهند. در ضمن، صفحه‌ی اینستاگرامی Atlanta Filming با گذشت مدت کوتاهی از انتشار پست Just Jared، تصویری واضحی از فروشگاه دونات را به اشتراک گذاشت. در ادامه می‌توانید تمامی آن‌ها را در کنار هم مشاهده کنید:

با در نظر گرفتن پایان‌بندی Spider-Man: Far From Home، پیش‌بینی می‌شد پیتر پارکر در جریان فیلم سوم تا جای ممکن از عزیرانش فاصله بگیرد تا بدین ترتیب، از آن‌ها در برابر دشمنانش محافظت کند. ملاقات پیتر و ام‌جی در یک مکان عمومی مانند فروشگاه دونات نشان می‌دهد گمانه‌زنی مزبور چندان درست نبوده است. به خصوص اینکه پیتر در هنگام صحبت با معشوقه‌اش از هیچ گونه وسیله‌ای برای پوشاندن چهره‌ی خود استفاده نمی‌کند. البته یک احتمال دیگر وجود دارد که به راحتی نمی‌توان از کنارش گذاشت: ممکن است تصاویر منتشر شده از سوی Just Jared به بعد از مقابله با دشمنانش تعلق داشته باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا