برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

جزئیات جدید Spider-Man 2 شامل نکته عجیبی درباره پیتر پارکر است

رفتاری که از پیتر پارکر انتظار نمی‌رود!

جزئیات جدید Spider-Man 2 شامل نکته عجیبی درباره پیتر پارکر است ۵ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
جزئیات جدید Spider-Man 2

جزئیات جدید Spider-Man 2 که توسط پلیرهای آن کشف شده شامل نکته عجیب و خارج از شخصیتی از کاراکتر پیتر پارکر می‌شود.

اگرچه عنوان Spider-Man 2 ساخته استودیو اینسامنیاک گیمز شامل هیچ گونه قابلیت کوآپ چندنفره‌ای در گیم‌پلی خود نمی‌شود اما اجازه می‌دهد تا دو شخصیت اسپایدرمن حاضر در بازی در فرصت‌هایی به منظور از پای در آوردن خلافکارهای شهر نیویورک با یکدیگر همکاری کنند.

در جریان برخی از ماموریت‌های داستانی و یا درگیری‌هایی که در جهان بازی خارج از ماموریت‌ها صورت می‌گیرد گاهی اوقات پلیرها می‌توانند به صورت تصادفی با اسپایدرمنی که در حال کنترل آن نیستند برخورد کرده و از کمک او به عنوان شخصیت همراه در درگیری‌ها بهره‌مند شوند. این موضوع تنها محدود به پیتر پارکر و یا مایلز مورالز نبوده و حتی دوست پیتر در اداره پلیس یعنی یوریکو واتانابه نیز گاهی اوقات در لباس شخصیت شورشی خود یعنی Wraith به کمک شخصیت‌های اصلی می‌آید.

با این حال جزئیات جدید Spider-Man 2 که توسط یکی از کاربران وبسایت ردیت به نام EamoM2oo4 کشف شده نکته عجیب و قابل تاملی را به همراه دارد. آن‌طور که به نظر می‌رسد مایلز برای کمک کردن به پیتر تمایل بسیار بیشتری داشته و از طرف دیگر، پیتر چندان تمایلی برای جبران لطف‌های مایلز ندارد. این کاربر با انتشار تصویر میم گونه‌ای به این موضوع اشاره داشت که در طول تجربه خود از بازی Spider-Man 2 هنگامی که کنترل مایلز را برعهده داشت، پیتر حتی یک بار نیز به عنوان شخصیت همراه در درگیری‌ها ظاهر نشده است.

موضوعی که تعجب بسیاری از کاربران را به دنبال داشته زیرا پیتر همواره در طول داستان اصلی بازی روی کمک مایلز حساب باز می‌کند. با این حال کاربر دیگری با ارائه توضیحاتی، تمایز واضحی در خصوص عدم حضور پیتر به عنوان یک هوش مصنوعی همراه در درگیری‌های بازی مورد بحث ایجاد کرده است. به گفته این کاربر، اگرچه پیتر ممکن است در درگیری‌هایی که هنگام گشت‌‍زنی آزادانه در طول بازی به وجود می‌آید ظاهر نشود اما به صورت غیر اسکریپت شده در طول مراحل داستانی بازی ظاهر می‌شود. از جمله در مبارزه ابتدایی با شخصیت مرد شنی (Sandman) و یا دیگر مراحل بازی، مثال‌هایی در این مورد محسوب می‌شوند.

از سویی دیگر، یک کاربر دیگر توضیحی قابل توجه برای این موضوع ارائه کرده است. به گفته او، پیتر آنچنان به مایلر و توانایی‌های به عنوان یک ابرقهرمان باور دارد که نیازی نمی‌بیند در درگیری‌های مختلف به کمک مایلر بشتابد و این تنها خودش است که در مواقع لزوم، به کمک مایلز احتیاج پیدا می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments