آیا مد نیو گیم پلاس اسپایدرمن 2 در دست ساخت قرار دارد؟

یکی از سازندگان پاسخ می‌دهد

نیو گیم پلاس اسپایدرمن 2

یکی از سازندگان در استودیوی اینسامنیاک گیمز سرانجام به گمانه زنی‌ها پیرامون نیو گیم پلاس اسپایدرمن 2 پایان داده است.

نیو گیم پلاس (New Game Plus) مفهوم جدیدی در صنعت ویدیو گیم نبوده و ریشه‌اش به اواسط دهه ۹۰ میلادی بازمی‌گردد. با این حال، طی سال‌های گذشته شدیداً مورد توجه قرار گرفته و کاربران خواستار اضافه شدن آن به بازی محبوبشان هستند. این مد به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تمام مهارت‌ها، آپگریدها و منابعی که بدست آورده‌اند بخش داستانی را دوباره تجربه کنند.

بازی Marvel’s Spider-Man در زمان انتشار نیو گیم پلاس نداشت و مدتی بعد از عرضه، به آن اضافه شد. کاربران انتظار داشتند Marvel’s Spider-Man 2 برخلاف نسخه اول از همان ابتدا دارای چنین مدی باشد اما سازندگان در اینسامنیاک گیمز هیچ حرفی در این باره نزدند. در ضمن، یکی از تولیدکنندگان محتوا که به اسپایدرمن 2 دسترسی پیدا کرده بود، در ماه اکتبر فاش کرد بازی در زمان عرضه نیو گیم پلاس ندارد.

جیمز استیونسون (James Stevenson) مدیر روابط عمومی و بازاریابی اینسامنیاک گیمز بوده و به گمانه زنی‌ها پیرامون نیو گیم پلاس اسپایدرمن 2 خاتمه داده است. از آنجایی که استودیوی سازنده تاکید کرده بود آپدیت روز اول اهمیت بالایی دارد، برخی گمان می‌کردند آپدیت مزبور نیو گیم پلاس را شامل می‌شود. استیونسون گفت آپدیت روز اول چنین موردی را در خود جای نداده است.

بدین ترتیب، باید گفت Marvel’s Spider-Man 2 مانند نسخه اول در زمان عرضه دارای نیو گیم پلاس نیست. البته جیمز استیونسون به کاربران وعده داد تیم توسعه مشغول کار روی این قابلیت بوده و تا قبل از پایان سال جاری میلادی به بازی اسپایدرمن 2 می‌آید.

اینکه محصول مشترک اینسامنیاک گیمز و سونی در زمان انتشار دارای نیو گیم پلاس نیست را باید به فال نیک گرفت؛ زیرا ممکن است توسعه دهندگان اولویت خود را روی ارائه یک تجربه کم نقص و بهینه شده قرار داده باشند. از همین رو، مواردی مثل آماده سازی نیو گیم پلاس به بعداً موکول شده است.

بازی اسپایدرمن 2 فردا بصورت رسمی عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا