کمپانی Tencent با سازندگان Spec Ops: The Line وارد همکاری شد

سرمایه گذاری تنسنت روی Yager Development

سازندگان Spec Ops: The Line

شرکت Tencent با استودیوی سازندگان بازی تحسین شده‌ی Spec Ops: The Line یعنی Yager Development وارد همکاری شد و روی این استودیو سرمایه‌گذاری کرد.

Tencent یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها در صنعت گیم است که روی استودیوها و شرکت‌های زیادی سرمایه گذاری کرده و حتی بخشی از سهام آن‌ها را در اختیار دارد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به داشتن سهام ۱۰۰ درصدی رایت گیمز، ۸۴ درصدی سوپرسل، ۴۰ درصدی اپیک گیمز و ۵ درصدی اکتیویژن بلیزارد اشاره کرد. ماه گذشته هم این شرکت چینی با استودیوی بازیسازی Platinum Games وارد همکاری شد و سرمایه گذاری خوبی روی این استودیوی انجام داد.

حال تنسنت روی استودیوی Yager Development سرمایه گذاری کرده است. این استودیو به واسطه‌ی ساخت بازی تحسین‌شده‌ی Spec Ops: The Line شهرت دارد و در حال حاضر روی عنوان The Cycle کار می‌کند.

عنوان The Cycle اثری در سبک تیراندازی اول شخص است که در آن، بازیکنان به صورت تک نفره یا تیمی با دیگر بازیکنان در یک سرزمین حاضر می‌شوند و باید یکدیگر را شکار کنند. در این عنوان، بازیکنان تنها دشمنان شما نیستند، بلکه محیط بازی هم تهدیدی برای شما محسوب می‌شود. دنیای The Cycle مانند فیلم‌های علمی تخیلی، پر از بیگانگان عجیب و وحشی است که بازیکنان باید با آن‌ها هم مبارزه کنند.

مدیر عامل استودیوی Yager Development در خصوص این همکاری نوشت:

تنسنت نه تنها یکی از شرکت‌های پیشرو در این صنعت است، بلکه یک سرمایه‌گذار با سابقه هم به حساب می‌آید. ما خوشحالیم که با تنسنت وارد همکاری می‌شویم.

حال با توجه به سرمایه‌گذاری تنسنت روی سازندگان Spec Ops: The Line، احتمالا شاهد تغییرات گسترده‌ای روی The Cycle باشیم. شما هم اکنون می‌توانید این اثر را به صورت رایگان از لانچر Epic Games دانلود کنید و به تجربه‌ی آن بپردازید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا