محبوب‌ترین بازی‌های پلی‌استیشن در ماه سپتامبر معرفی شدند

سپتامبر، ماهی پرسود برای سایونیکس

محبوب‌ترین بازی‌های پلی‌استیشن در ماه سپتامبر

شرکت سونی با انتشار یک پست در وب سایت رسمی PlayStation، به معرفی محبوب‌ترین بازی‌های پلی‌استیشن در ماه سپتامبر اقدام کرد.

در شرایطی که حدودا دو هفته از آغاز اکتبر می‌گذرد، سونی سرانجام محبوب‌ترین بازی‌های پلی‌استیشن در ماه سپتامبر را معرفی کرد. با توجه به پستی که در وب سایت رسمی PlayStation قرار گرفته، Rocket League توانست در میان عناوین رایگان بیشترین میزان دانلود را به ثبت رسانده و در رتبه‌ی نخست قرار بگیرد. این بازی ورزشی نخستین بار سال ۲۰۱۴ میلادی عرضه شد و از همان ابتدا به واسطه‌ی گیم‌پلی جذاب و نوآورانه بسیار مورد توجه گرفت. سازندگان در استودیوی سایونیکس طی سال‌های گذشته به انتشار محتوای جدید برای محصول خود ادامه داده و بدین طریق توانستند آن را در مرکز توجه‌ها نگه دارند.

اپیک گیمز که به لطف Fortnite و فروشگاه پر سر و صدایش از شرایط بسیار خوبی برخوردار است، مه سال گذشته‌ی میلادی سایونیکس را خریداری کرد. این شرکت آمریکایی چند ماه بعد، از تبدیل شدن Rocket League به یک بازی رایگان (Free-to-Play) خبر داد تا افراد بیشتری قادر به تجربه‌اش باشند. این عنوان نهایتا در تاریخ ۲۴ سپتامبر از حالت پولی خارج و به یک محصول رایگان تبدیل شد. با توجه به لیست منتشر شده از سوی سونی، می‌توان گفت اقدام اخیر اپیک گیمز و سایونیکس بسیار موفقیت‌‌آمیز بوده است. به خصوص اینکه محتوی دانلودی Endo Starter Pack که به این بازی ورزشی تعلق دارد، رتبه‌ی نخست پرفروش‌ترین محتواهای دانلودی را به دست آورد.

Spellbreak در رتبه‌ی دوم محبوب‌ترین بازی رایگان ماه سپتامبر دیده می‌شود. جدیدترین محصول پرولتریت (Proletariat) در سبک بتل رویال ساخته شده اما خبری از سلاح یا دیگر تجهیزات جنگی مدرن نیست. کاربران باید با استفاده از قدرت‌های جادویی‌ای که در اختیار دارند، به رقابت با یکدیگر بپردازند. این بازی غیر از پلی‌استیشن 4 برای ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی هم منتشر شده است. رتبه‌ی سوم محبوب‌ترین بازی‌های رایگان ماه سپتامبر در اختیار Genshin Impact قرار دارد. این عنوان در سبک‌های جهان‌باز و نقش‌آفرینی ساخته شده و گیم‌پلیش شباهت‌های زیادی به The Legend of Zelda: Breath of the Wild دارد.

با نگاهی به لیست محبوب‌ترین بازی‌های پولی ماه سپتامبر، NBA 2K21 را در رتبه‌ی نخست می‌بینیم. رتبه‌های دوم و سوم هم به Marvel’s Avengers و Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 تعلق دارند. در ادامه می‌توانید لیست‌ها را به صورت جداگانه و کامل مشاهده کنید:

محبوب‌ترین بازی‌های پولی پلی‌استیشن در ماه سپتامبر

 1. NBA 2K21
 2. Marvel’s Avengers
 3. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2
 4. Madden NFL 21
 5. Fall Guys: Ultimate Knockout
 6. Call of Duty: Modern Warfare
 7. Grand Theft Auto V
 8. Minecraft
 9. EA Sports FIFA 20
 10. Marvel’s Spider-Man

محبوب‌ترین بازی‌های رایگان پلی‌استیشن در ماه سپتامبر

 1. Rocket League
 2. Spellbreak
 3. Genshin Impact
 4. Call of Duty: Warzone
 5. Fortnite
 6. Hyper Scape
 7. Apex Legends
 8. Destiny 2
 9. Brawlhalla
 10. Warframe

در انتها، لازم به ذکر است نسل جدید کنسول‌های پلی‌اسیتشن اواسط ماه آبان عرضه خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا