سونی با سرویسی جدید با گیم پس شاخ به شاخ می‌شود!

خالق God Of War از برنامه‌ی سونی خبر داد

سونی با سرویسی جدید با گیم پس شاخ به شاخ می‌شود! نریمان هروی ۱ ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
مقابله با سرویس گیم پس

دیوید جفی، خالق سری‌ بازی God Of War، اظهار کرد که سونی مشغول تدارک سرویسی برای مقابله با سرویس گیم پس است.

اگر از حق نگذریم، سرویس Xbox Game Pass تحول عظیمی را در صنعت ویدئوگیم و مصرف‌کنندگان این صنعت از ابتدای عرضه‌ی خود در تاریخ اول ژوئن سال ۲۰۱۷ میلادی (مصادف با ۱۱ خرداد ۱۳۹۶) ایجاد کرده و با گذشت زمان نیز روز به روز بهتر و جذاب‌تر از پیش شده و کاربران بیشتری را به خود جذب کرده است. سوال اصلی این‌جاست که رقیب این سرویس کجاست؟ حالا به نظر می‌رسد که سونی بالاخره به خود آمده و مشغول تهیه‌ی سرویسی برای مقابله با سرویس فوق‌العاده‌ی گیم پس است.

آقای دیوید جفی، که آفریننده‌ی سری Twisted Metal و God Of War است، ویدئویی را روی یوتوب آپلود و اعلام کرده که رابط‌های او در سونی به او اطلاع داده‌اند که سونی می‌خواهد به زودی به سرویس Xbox Game Pass پاسخی دهد و سرویسی را به مانند سرویس گیم پس به مخاطبان خود ارائه دهد. البته آقای دیوید جفی همچنین گفت که هنوز اطلاعاتی در مورد جزئیات این سرویس در اختیار ندارد.

آقای دیوید جفی اظهار کرد:

من بار‌ها و بارها گفته‌ام که منتقدین سرسخت آقای جیم رایان (مدیرعامل پلی استیشن)، افرادی نابالغ هستند. ما در شوی دیروز فردی را داشتیم که مشغول جمع‌آوری امضا برای اخراج جیم رایان بود! من به شدت متعجب بودم و این عمل را بسیار بچه‌گانه دانستم، چرا که جیم رایان و سونی به کسی بدهکار نیستند و حقیقت این است که سونی مشغول کار روی سرویسی برای رقابت با گیم پس است.

او همچنین افزود:

تنها چیزی که می‌توانم در حال حاضر به شما بگویم این است که من چند رابط در شرکت سونی دارم و آن‌ها به من گفته‌اند که سونی بیکار ننشسته است. سونی جوابی برای گیم پس دارد اما نمی‌دانیم دقیقا قرار است به چه شکلی باشد.

اگر یادتان باشد آقای جیم رایان در ماه نوامبر سال پیش خبر از جواب پلی‌استیشن به گیم پس داد، پس ادعا‌ی آقای جفی به احتمال زیاد نمی‌تواند پوچ و اشتباه باشد و به نظر می‌رسد که سونی ممکن است بخواهد بالاخره دست از سر سرویس شکست‌خورده‌ی PS Now بردارد و گامی برای مقابله با گیم پس بردارد.

نظر شما در مورد ادعای آقای جفی چیست؟ سرویس جدید پلی‌استیشن باید چه ویژگی‌هایی را داشته باشد تا با گیم پس مقابله کند؟ کمیت یا کیفیت؟ به نظر شما کدام فاکتور در موفقیت سرویس جدید سونی نقش بیشتری را ایفا خواهد کرد؟ ممنون می‌شویم از این‌که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با تحریریه‌ و مخاطبین دیگر سرگرمی در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا