سونی قصد برگزاری یک رویداد یک ماهه برای پلی‌استیشن دارد

سونی می‌خواهد با تمام قدرت ممکن وارد نسل بعد شود

رویداد پلی‌استیشن

به نظر می‌رسد که شرکت سونی تا نهایت یک ماه آینده کنسول PS5 را رونمایی خواهد کرد، چرا که این شرکت در حال حاضر مشغول برگزاری یک رویداد یک ماهه ویژه‌ی پلی‌استیشن است.

شرکت سونی در یکی دو سال اخیر، روش متفاوتی را برای برند پلی‌استیشن پیش گرفته است؛ غیبت در E3 سال گذشته که امسال هم ادامه خواهد داشت، برگزاری رویداد اختصاصی Playstation Experience که همزمان هم یک رویداد و هم یک گردهمایی برای علاقه‌مندان به این کنسول و آثارش است و حضور کمرنگ‌تر در رویدادهای بزرگ مثل گیمزکام.

امسال اما سونی با توجه به نزدیک‌تر شدن به زمان انتشار نسل پنجم پلی‌استیشن، رویدادهای اختصاصی خود را جدی‌تر گرفته است. طبق آنچه که در سایت سونی مشاهده می‌شود، این شرکت از دو روز پیش رویدادی با نام Experience Playstation را در سالن ویژه‌ی خود در شهر نیویورک آغاز کرده است که تا شانزدهم فوریه، یعنی حدود یک ماه جریان خواهد داشت. علاقه‌مندان هر روز به مدت هفت ساعت فرصت دارند تا از این رویداد ملاقات کنند و به مناسبت ۲۵ سالگی پلی‌استیشن، به گنجینه‌ی متنوعی از آثار PS4 و PS VR دسترسی داشته باشند.

برگزاری چنین رویدادی توسط سونی از جهت چند حائز اهمیت است؛ اول این‌که مدتی پیش شایعاتی پخش شده بود که ادعا می‌کرد سونی در ماه فوریه رویدادی جهت رونمایی پلی‌استیشن ۵ برگزار خواهد کرد. از آن‌جا که شرکت سونی سالنی که PS4 Pro در آن رونمایی شد را دیگر در اختیار ندارد، به احتمال زیاد از سالن خود در نیویورک برای این کار استفاده خواهد کرد.

کنسول پلی‌استیشن ۵ طبق اعلام شرکت سونی در تعطیلات پایان سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود که در ماه‌های آتی و تا قبل از نمایشگاه E3 2020 اطلاعاتی همچون ظاهر کنسول، امکانات و قیمت‌اش به صورت عمومی اعلام گردد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا