1%
  • 0/10

آیا فیلم های جدید سونی با محوریت ابرشرورهای اسپایدرمن ساخته خواهند شد؟

گسترش دنیای محکوم به شکست سونی ادامه دارد!!

آیا فیلم های جدید سونی با محوریت ابرشرورهای اسپایدرمن ساخته خواهند شد؟ ۸ ۱۵ دی ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
ابرشرورهای اسپایدرمن

به نقل از گزارشی غیررسمی، آوی آراد (Avi Arad) و ایمی پاسکال (Amy Pascal) برنامه ساخت فیلم های جدید سونی با محوریت ابرشرورهای اسپایدرمن را دارند.

متاسفانه دنیای سینمایی اسپایدرمن سونی بنا به دلایل زیادی یکی از بدترین فرانچایزهای ابرقهرمانی نام گرفته و هیچکدام از آثارش ارزش دو بار تماشا کردن را هم ندارد. با این حال سونی هیچ اهمیتی به عملکرد ضعیف فیلم‌هایش نداده و طی چند سال اخیر سخت مشغول توسعه Madame Webb ،Kraven the Hunter و Venom 3 بوده است. البته تلاش‌ سونی برای گسترش دنیای سینمایی محکوم به شکست خود فقط به این سه فیلم ختم نمی‌شود، زیرا ساخت پروژه‌های انفرادی مایلز مورالز، جسیکا درو، سیلک و اسپایدرمن نوآر نیز تایید شده است.

حالا به نقل از گزارش غیررسمی وب‌سایت The Streamr، شایعه ساخته شدن فیلم‌هایی با محوریت دکتر اختاپوس و میستریو مطرح شده است. فعلا مشخص نیست که آیا سونی جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) را برای ایفای مجدد نقش کویینتن بک بازمی‌گرداند یا قصد دارد چهره جدیدی را جایگزین او کند. درباره شخصیت اتو اکتاویوس هم به نظر می‌رسد هیو دنسی (Hugh Dancy) از سریال هانیبال جزو گزینه‌های احتمالی سونی باشد.

با توجه به عملکرد فاجعه‌بار ونوم و موربیوس در گیشه، می‌توان با اطمینان گفت که فیلم‌های انفرادی دکتر اختاپوس و میستریو کاملا غیرضروری است و توانایی جلب نظر طرفداران را ندارد. طبق شایعات و گمانه‌زنی‌های اخیر، به نظر می‌رسد تنها هدف سونی پیکچرز از روایت اینگونه داستان‌ها، جمع کردن ابرشرورهای اسپایدرمن در فیلم Sinister Six است.

اگر به‌خاطر داشته باشید در سکانس پس از تیتراژ موربیوس والچر سعی داشت اشخاص مثل خودش را برای هدفی نامعلوم دور هم جمع کند. لازم به ذکر است که این موضوع در حال حاضر یک شایعه است، بنابراین فعلا نباید نسبت به چیزی امیدوار بشویم.

جدیدترین پروژه دنیای سینمایی سونی فیلم نه‌چندان مورد انتظار‌ Madame Webb است که برای اکران در تاریخ ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن سال ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments