پوستر جدیدی از Sonic the Hedgehog منتشر شد

رضایت هوادارن از ظاهر جدید سونیک همچنان ادامه دارد

پوستر جدیدی از Sonic the Hedgehog

پوستر جدیدی از فیلم Sonic the Hedgehog منتشر شد که در آن نام و ظاهر بازسازی شده‌ی کاراکتر دوست داشتنی دنیای بازی یعنی سونیک را نشان می‌دهد.

Sonic the Hedgehog نام یک فیلم اقتباس گرفته شده از بازی خاطره‌انگیز کمپانی سگا به همین اسم است. سونیک یکی از محبوب‌ترین نمادها برای بازی‌های ویدیویی‌ای بوده که تاثیر بسیاری در روند شکل گیری صنعت بازی سازی گذاشت. سونیک در واقع یک خارپشت آبی رنگ است که سرعت بسیار زیادی دارد و همین سرعتش او را استثنایی می‌کند.

تنها یک ماه به انتشار فیلم Sonic the Hedgehog باقی مانده است و Paramount Pictures در حال تبلیغات از این فیلم است. پیش از این شاهد انتشار تریلری جدید از این فیلم بودیم که در آن کودکی سونیک را به نمایش گذاشت. حال این بار پوستر جدیدی از شخصیت سونیک منتشر شده است که در آن ظاهر بازسازی شده و نام او در این پستر هک شده است.

بعد از نشر این پوستر، باری دیگر طرفداران از طراحی مجدد این کاراکتر آبی رنگ استقبال کردند و رضایتشان را با اشتراگ گذاشتن دیدگاه‌های در شبکه‌های اجتماعی، به گوش سازندگان رساندند. اگر در جریان موضوعات قرار ندارید، پس بهتر است بدانید که در اولین تریلر منتشر شده از این فیلم، سونیک با چهره‌ای بسیار متفاوت ظاهر شد که واکنش منفی طرفداران را در پی داشت. سازنده‌های این فیلم هم به خاطر حساسیت و موقعیت ایجاد شده، تاریخ اکران آن را به تاخیر انداختند تا چهره‌ی سونیک را بازسازی کنند.

فیلم Sonic the Hedgehog در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ (۲۰ فوریه ۲۰۲۰) روی پرده خواهد رفت. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به حضور بازیگر پرسابقه، جیم کری در نقش دکتر اگمن اشاره کرد. همچنین بن شوارتز در نقش صداگذار سونیک در این فیلم ایفای نقش می‌کند. از دیگر بازیگران آن می‌توان به جیمز مارسدن، تیکا سومپتر و آدام پالی اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا