برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

جزئیات تازه‌ای از نسخه جدید بازی سونیک افشا شد

یک بازی آنلاین رقابتی

جزئیات تازه‌ای از نسخه جدید بازی سونیک افشا شد ۱ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
نسخه جدید بازی سونیک

در چند ماه اخیر جزئیات متعددی از نسخه جدید بازی سونیک که گفته می‌شود که یک پروژه آنلاین چند نفره است افشا شده است.

وجود و در دست ساخت بودن چنین بازی از مجموعه Sonic برای اولین بار در ماه ژانویه توسط کاربر Midori که یک منبع قابل اعتماد در رابطه با عناوین شرکت سگا (Sega) است مورد اشاره قرار گرفت. سپس در ماه مارچ اولین ویدئو از نسخه ابتدایی بازی در فضای اینترنت به اشتراک گذاشته شد.

اکنون Midori جزئیات تازه‌ای از نسخه جدید بازی سونیک ارائه کرده که شامل تغییر نام آن نیز می‌شود. در ویدئویی که در ماه مارچ افشا شده بود بازی با نام Sonic Toys Party شناخته می‌شد اما ظاهرا اکنون قرار است تا بازی نهایی با نام Sonic Rumble شناخته شود. به گفته Midori، دامنه اینترنتی با نام Sonic Rumble در تاریخ 18 آپریل به ثبت رسیده اما هم‌اکنون دسترسی به آن مقدور نیست.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط کاربر مذکور، نسخه جدید بازی سونیک تحت عنوان Sonic Rumble قرار است در ماه ژوئن یا ماه جولای آینده برای دو پلتفرم iOS و اندروید عرضه شود. عرضه برای سایر پلتفرم‌ها نیز امکان‌پذیر خواهد بود. گیم‌پلی این بازی قرار است روی رقابت بین حداکثر 32 پلیر تمرکز داشته باشد. اگرچه گیم‌پلی Sonic Rumble قرار است شباهت‌هایی فراوانی به بازی Fall Guys و بازی Stumble Guys داشته باشد، در عین حال عناصر آشنایی را از فرنچایز سونیک به همراه خواهد داشت.

پلیرها می‌توانند انتظار مناطق کلاسیکی از بازی‌های این مجموعه را داشته باشند که توسط رینگ‌ها، بندیک‌ها و لوپ‌های مختلف پر شده‌اند. گیمر می‌تواند از بین شخصیت‌های محبوب این مجموعه به مانند سونیک، ناکلز، تیلز، امی و دکتر روباتنیک انتخاب نمایند و هم‌چنین قابلیت شخصی‌سازی نیز وجود خواهد داشت تا هر کاراکتر، ظاهر مخصوص به خود را داشته باشد.

در ویدئویی که از بازی فاش شده بود، در آن ورژنی از کاراکتر سونیک دیده می‌شد که کلاهی بر سر دارد. با این حال به نظر می‌رسد بازی شامل محتویات قابل همکاری با دیگر مجموعه‌ها نیز خواهد بود. کاربر Midori به این موضوع اشاره کرده بود که محتویاتی براساس مجموعه بازی Persona در این بازی اضافه خواهد شد. هم‌چنین قرار است همکاری‌هایی با دیگر دارایی‌ها و مجموعه‌های متعلق به شرکت سگا در این بازی صورت بگیرد. با این حال جزئیات بیشتری در این خصوص ارائه نشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments