تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Sonic the Hedgehog 2 منتشر شد

بزرگترین تفنگ دکتر روباتنیک!

تریلر جدید فیلم Sonic the Hedgehog 2 منتشر شده و صحنه‌های جالبی را به نمایش می‌گذارد. Knuckles تنها تهدیدی نیست که سونیک و تیلز در ادامه با آن روبرو هستند. پارامونت پیکچرز در تریلر جدیدی از Sonic the Hedgehog 2 که روز جمعه منتشر شد، گوشه‌ای از این اثر مورد انتظار را نشان داد. این تیزر مختصر و عمدتاً جدید، سونیک و ناکلز را نشان می‌دهد که هر دو بر روی Chaos Emeralds به میدان می‌روند و با هم می‌جنگند. ممکن است به خاطر داشته باشید که سونیک یک اسنوبوردر حرفه‌ای است و نه یک، بلکه سه بازی ویدیویی در مورد این اسنوبوردر علمی تخیلی  تاکنون طراحی شده است.

تریلر جدید فیلم Sonic the Hedgehog 2

ما همچنین نگاه بسیار خوبی به Death Egg Robot، لباس مکانیکی غول پیکر دکتر روباتنیک داریم که مانند Miles “Tails” Prower، برای اولین بار در سال ۱۹۹۲ در بازی ویدیویی Sonic the Hedgehog 2 ظاهر شد. نکته جالب این تریلر این است که می‌توان ناکلز را به باکی بارنز شسته شده مغزی تشبیه کرد، با این حال طرفداران سونیک چیزهای آنچنان جدیدی را در تریلر Super Bowl Sonic the Hedgehog 2 نخواهند دید.

بن شوارتز در فیلم Sonic the Hedgehog 2 نقش خود را به عنوان سونیک آبی زیبا بازی می‌کند و ادریس البا نیز در نقش ناکلز به او ملحق می‌شود. صداپیشه قدیمی تیلز، دوباره نقش خود را به عنوان دستیار سونیک ایفا خواهد کرد. در مورد بازیگران انسانی، جیمز مارسدن، تیکا سامپتر، ناتاشا راثول و جیم کری بازگشتند و شمر مور، ستاره سریال ذهن‌های جنایتکار نیز به آنها پیوسته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا