مرحله فیلم برداری فیلم Sonic the Hedgehog 2 به‌طور کامل پایان یافته است

Knuckles و Tails این بار درکنار سونیک هستند

مرحله فیلم برداری فیلم Sonic the Hedgehog 2 به‌طور کامل پایان یافته است نیما خدارحمی ۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
پایان فیلم برداری Sonic the Hedgehog 2

سونیک، یکی از معروف‌ترین شخصیت‌های دنیای بازی‌های ویدیویی دل بسیاری از طرفداران سینما و البته گیمرها را در فیلم Sonic the Hedgehog برد و حال با پایان یافتن مراحل فیلم برداری نسخه دوم این سری، باید شاهد موجی عظیم از ابراز احساسات طرفداران به این فیلم باشیم.

نسخه اول فیلم Sonic the Hedgehog که در سال ۲۰۲۰ اکران شد، درمیان انبوهی از فیلم‌های پرطرفدار توانست به محبوبیتی خیره کننده رسیده و یکی از مهم‌ترین فیلم‌های ۲۰۲۰ شود که توانست پیر‌وجوان را جذب فیلم-انیمیشن جوجه تیغی آبی و پرسرعت کند. پس از موفقیت این فیلم، جف فولر (Jeff Fowler) کارگردان سونیک از ساخت نسخه دوم این فیلم خبر داد و به گفته او باید منتظر Sonic the Hedgehog 2 در بهار سال ۲۰۲۲ باشیم. اینگونه که به‌نظر می‌رسد پروژه ساخت این فیلم به‌خوبی پیش رفته و آقای فولر روز گذشته با انتشار عکسی در صفحه توییتر خود از پایان مراحل فیلم برداری این فیلم-انیمیشن خبر داد و همچنین در ادامه می‌توانید فولر را نشسته در میان سیاره قارچ مشاهده کنید.

ما در فیلم Sonic the Hedgehog 2 شاهد بازگشت بن شوارتز (Ben Schwartz) به‌عنوان صداپیشه شخصیت سونیک و حضور جیم کری (Jim Carrey) دوست‌ داشتنی، جیمز مارسدن (James Marsden) و تیکا سامپتر (Tika Sumpter) در صحنه خواهیم بود. طبق عکس‌های منتشر شده از این فیلم، ما شاهد حضور شخصیت‌های Knuckles و Tails نیز هستیم. فولر سال گذشته طی مصاحبه خود با وبسایت Comic Book اعلام کرد که آن‌ها قصد داشتند پیش از رونمایی از شخصیت‌های دیگر دنیای سونیک، به ریشه‌های این سری و شخصیت اصلی یعنی سونیک توجه کنند. او در ادامه گفت:

ما برای ساخت این سری نگاهی به بازی منتشر شده در سال ۱۹۹۱ و نحوه شروع آن انداخته و سعی کردیم تاحد ممکن آن را ساده نگه داریم. سعی داشتیم ابتدا شخصیت سونیک و Robotnik و دشمنی بین آن‌ها را به‌تصویر بکشیم. بااین حال من عاشق انبوه شخصیت‌های دنیای سونیک هستم، ولی مهم‌ترین چیز خود سونیک و بازگشت به اصل داستان او بوده تا همه از کوچک‌وبزرگ عاشق این شخصیت شده و انتظار ادامه این فیلم را بکشند و پس از آن زمانی‌ست که ما می‌توانیم دیگر شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران را به این سری اضافه کنیم و هیچکس بیش از من منتظر این فرصت نیست.

سونیک، دوستان و دشمنان او یکی از تیم‌هایی بودند که بسیاری را با دنیای بازی‌های ویدیویی آشنا کرده و ورود او به سینما بسیاری از همان گیمرهای قدیمی را به‌سمت خود کشانده است. ازهمین رو نسخه ابتدایی فیلم-انیمیشن سونیک و حضور شخصی مانند جیم کری بازخوردهای فوق‌العاده مثبتی را چه از طرف گیمرها و چه از طرف دوست داران سینما همراه خود آورد و حال انتظارات از نسخه دوم این فیلم بسیار بالاست و ما نیز معتقدیم فولر و تیم او از پس این فیلم-انیمیشن برمی‌آیند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا