نام موقت Sonic the Hedgehog 2 به یکی از مراحل کلاسیک بازی اشاره دارد

زمان شروع فیلمبرداری فاش شده است

نام موقت Sonic the Hedgehog 2

به لطف گزارش اخیر وب سایت Directors Guild of Canada، نه تنها نام موقت Sonic the Hedgehog 2 مشخص شده، بلکه می‌دانیم فیلمبرداری چه زمانی آغاز خواهد شد.

سونیک خارپشت اوایل سال گذشته‌ی میلادی برای نخستین بار وارد دنیای لایو اکشن شد و از قضا، توانست موفقیت‌های قابل‌توجهی را برای سازندگان خود به ثبت برساند. اگرچه Sonic the Hedgehog بر اساس بازی‌های ویدیویی ساخته شده اما بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد. از همه مهم‌تر، در مقابل بودجه‌ی ۹۵ میلیون دلاری خود بیش از ۳۱۹ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. اولین تجربه‌ی کارگردانی جف فاولر (Jeff Fowler) پتانسیل این را داشت تا فروش بیشتری را به دست بیاورد اما همه‌گیری ویروس کرونا اجازه‌ی چنین اتفاقی را نداد. با این حال، همین مقدار فروش کافی بود تا ساخت قسمت دوم در دستور کار قرار بگیرد.

طراحی ابتدایی سونیک در Sonic the Hedgehog شباهت‌هایی به انسان‌ها داشت. همین مسئله باعث شد اولین تریلر رسمی فیلم بازخوردهای منفی بسیاری را دریافت کند. حجم بازخوردها به قدری زیاد بود که پارامونت پیکچرز مجبور شد اکران را به تعویق بیاندازد تا تیم بتواند طراحی جدیدی را آماده کرده و آن را به مرحله‌ی اجرا برساند. با رخ دادن این اتفاق، اندک امیدهایی که نسبت به موفقیت فیلم وجود داشت رنگ باختند. اولین اقتباس لایو اکشن سونیک سرانجام روی پرده‌ی نقره‌ای آمد و برخلاف انتظار، به خوبی توانست فضای حاکم بر فرنچایز را برای مخاطبان تداعی کند. علاوه بر این، جیم کری (Jim Carrey) بازیگر نقش آنتاگونیست بعد از مدت‌ها جلوی دوربین درخشیده بود.

سندیکای کارگردان کانادایی (Directors Guild of Canada) چندی پیش گزارشی را منتشر کرد که در آن به نام موقت Sonic the Hedgehog 2 اشاره شده است. بر این اساس، محصول جدید پارامونت پیکچرز تحت عنوان Emerald Hill وارد فاز تولید می‌شود. اگر از علاقه‌مندان به سونیک باشید، باید بدانید این عبارت در واقع نام یکی از مراحل بازی‌های Sonic است؛ مرحله‌ای که یک منطقه‌ی گرمسیری بوده و در سواحل West Side Island قرار دارد. اگرچه به اندازه‌ی Green Hill Zone مشهور نیست اما در تعداد قابل‌توجهی از بازی‌ها قرار دارد. در ضمن، DGC مدعی شد دومین اقتباس لایو اکشن سونیک بین ۱۵ مارس الی ۱۰ مه سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۲۵ اسفند سال ۱۳۹۹ الی ۲۰ اردیبهشت سال ۱۴۰۰) جلوی دوربین خواهد رفت.

طبق اطلاعاتی که از دنباله‌ی Sonic the Hedgehog منتشر شده، می‌دانیم جف فاولر برای دومین بار روی صندلی کارگردانی می‌نشیند. پاتریک کیسی (Patrick Casey) و جاش میلر (Josh Miller) مانند قسمت اول وظیفه‌ی نوشتن فیلمنامه را به دوش می‌کشند. تیم میلر (Tim Miller) کارگردان Deadpool و Terminator: Dark Fate هم یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی خواهد بود. تا به این لحظه هیچ اشاره‌ای به بازیگران قسمت دوم نشده اما انتظار می‌رود بن شوارتز (Ben Schwartz)، جیمز مارسدن (James Marsden) و جیم کری بازگردند.

در انتها، لازم محصول مشترک پارامونت پیکچرز و سگا از تاریخ ۱۹ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۸ آوریل سال ۲۰۲۲) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا