#مهسا_امینی

آیا حضور ناکلز در دنباله‌ی Sonic the Hedgehog قطعی شده است؟

فاز فیلمبرداری اواسط سال آینده‌ی میلادی آغاز خواهد شد

حضور ناکلز در دنباله‌ی Sonic the Hedgehog

با توجه به گزارشی که چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد، حضور ناکلز در دنباله‌ی Sonic the Hedgehog قطعی شده است.

سگا در حال حاضر فعالیتی در حوزه‌ی کنسول‌های بازی ندارد اما اواخر دهه‌ی ۸۰ میلادی کنسول سگا جنسیس یا مگا درایو را روانه‌ی بازارهای جهانی کرده بود. مانند امروز، بازی‌های انحصاری در آن زمان اهمیت زیادی داشتند. از همین رو، شرکت ژاپنی سرمایه‌گذاری قابل‌توجهی روی تولید بازی انجام داده بود. یکی از نتایج این سرمایه‌گذاری، Sonic the Hedgehog است که سال ۱۹۹۱ میلادی عرضه شد و سونیک خارپشت را به گیمران در سراسر جهان معرفی کرد. این شخصیت وظیفه داشت با سرعت بالای خود موانع را پشت سر گذاشته و در همین بین، حلقه‌های طلا را جمع‌آوری کند. موفقیت‌های این بازی پلتفرمر به مرور زمان باعث شکل‌گیری فرنچایز سونیک شد.

سونیک خارپشت طی دهه‌های گذشته به محبوبیت بالایی در میان گیمران رده‌های سنی مختلف دست یافت. همین موضوع هم شرایطی را فراهم کرد تا جوجه‌تیغی آبی رنگ به حوزه‌های دیگر مانند سریال‌های انیمیشنی یا کمیک بوک‌ها راه پیدا کند. این شخصیت همچنین به لطف فیلم Sonic the Hedgehog محصول سال ۲۰۲۰ میلادی رسما به دنیای لایو اکشن قدم گذاشت. محصول مشترک سگا و پارامونت پیکچرز برخلاف انتظار ظاهر شد و نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد، بلکه موفق شد فروشی ۳۱۰ میلیون دلاری را به ثبت برساند. اگرچه پتانسیل بالای فیلم به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا و تعطیلی سینماها هدر رفت اما همین مقدار فروش کافی بود تا ساخت قسمت دوم در دستور کار قرار بگیرد.

طبق گزارشی که چندی پیش روی خروجی وب سایت The Illuminerdi قرار گرفته، حضور ناکلز در دنباله‌ی Sonic the Hedgehog قطعی شده است. ظاهرا حضور این شخصیت به یک یا چند صحنه‌ی کوتاه خلاصه نشده و مورچه‌خورک قرمز رنگ نقشی مهم در جریان داستان ایفا خواهد کرد. در ضمن، نویسنده در بخش دیگری از مطلب خود به فاز فیلمبرداری پرداخت. اینطور که به نظر می‌رسد، تیم تولید قصد دارد روند ضبط صحنه‌ها را در مه سال آینده‌ی میلادی (مصادف با ۱۱ اردیبهشت الی ۱۰ خرداد سال ۱۴۰۰) آغاز کند. البته احتمال تغییر در برنامه‌ریزی‌ها وجود دارد؛ زیرا همه‌گیری ویروس کرونا همچنان ادامه دارد.

ناکلز نخستین بار در Sonic the Hedgehog 3 محصول سال ۱۹۹۴ میلادی معرفی شد. اگرچه شخصیتی مصمم و جدی‌ای دارد اما برخی اوقات فریب می‌خورد. همین ویژگی باعث شد دکتر اگمن او را مقابل سونیک و تیلز قرار دهد. هر چند در ادامه به اهداف شیطانی آنتاگونیست پی برده و به متحد شخصیت‌های اصلی تبدیل شد. از قابلیت‌های مورچه‌خورک قرمز رنگ می‌توان به مشت‌های قوی، بالا رفتن از دیوار و گلاید کردن روی هوا اشاره کرد. او آخرین بازمانده از نژاد خود بوده و باید از مستر امرالد (Master Emerald) محافظت کند؛ یک سنگ قیمتی بزرگ که هفت سنگ قیمتی دیگر به نام کیئاس امرالد را تحت کنترل خود دارد.

اگر گزارش‌های اخیر صحت داشته و ناکلز در Sonic the Hedgehog حضور داشته باشد، دور از ذهن نیست که اتفاقات قسمت دوم با محوریت Master Emerald رخ دهند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا