بازیگران شخصیت‌های اصلی سریال House of the Dragon جایگزین خواهند شد

رینیرا جوان جایگزین رینیرا نوجوان خواهد شد

بازیگران سریال House of the Dragon

بازیگران کاراکتر‌های اصلی سریال House of the Dragon قرار است به‌زودی تغییر یابند و مخاطبان شاهد بازیگران جدیدی در قامت شخصیت‌های مهم این اثر باشند

شبکه HBO روایت داستان فصل اول سریال اقتباسی House of the Dragon را برای ۱۰ قسمت تنظیم کرده است و نکته جالب این‌جا است که پس از پخش قسمت اول این عنوان و بازخوردهای مثبت مخاطبان به این اپیزود، شبکه HBO این سریال را برای فصل دوم نیز تمدید کرد. میگل سپاچنیک (Miguel Sapochnik) و رایان کوندال (Ryan Condal) به‌عنوان شورانر در فصل اول سریال خاندان اژدها حضور پیدا کردند. اگرچه به‌تازگی اعلام شده است که میگل سپاچنیک در فصل دوم مقام شورانری را نخواهد داشت و در این اثر حضور ندارد. جورج آر آر مارتین (George R.R. Martin)، نویسنده رمان ارزشمند بازی تاج و تخت (A Game of Thrones)، سریال House of the Dragon را با همکاری رایان کوندال بر اساس کتاب آتش و خون (Fire & Blood) خود خلق کرد.

داستان اصلی سریال House of the Dragon مخاطب را به دوره زمانی منتقل می‌کند که هنوز مردم وستروس با بحران وایت واکرها مواجه نشده بودند، سلسله تارگرین همچنان پا بر جا بود و با اژدهای‌شان در سرزمین کینگز لندیگ قدرت‌نمایی می‌کردند. خانواده تارگرین و زوال آن‌ها در طی سال‌ها محور اصلی داستان سریال خاندان اژدها است. این اثر حدودا ۱۹۳ سال قبل از وقایع سریال بازی تاج و تخت در جریان است، زمانی‌که ویسریس تارگرین سنت دیرینه خانواده خود را زیر پا گذاشت و رینیرا، دخترش را به‌عنوان وارث تخت آهنین نامید. رینیرا از این‌که جانشین پدر خود شد بسیار خوشحال بود، اما نمی‌دانست که این عمل پدرش در واقع بذرهای تفرقه را در سراسر قلمرو کاشته است.

با این حال، داستان سریال House of the Dragon بنا است با یک جهش زمانی رو به جلو مواجه شود که باعث می‌شود بازیگران جوان این عنوان نقش‌شان را به بازیگران مسن‌تر و حرفه‌ای بدهند. به عبارت دیگر خط داستانی این اثر به‌گونه‌ای است که مجاب می‌کند بازیگرانی این نقش‌های تعیین شده را بازی کنند تا بالغ شدن این کاراکترها را به‌خوبی به‌تصویر بکشند. این جهش زمانی در قسمت پنجم سریال اتفاق می‌افتد، بنابراین میلی آلکاک (Milly Alcock) بازیگر نقش رینیرا پس از پخش این اپیزود جای خود را به اما دآرسی (Emma D Arcy) خواهد داد. اولیویا کوک (Olivia Cooke) جایگزین امیلی کری (Emily Carey) برای نقش آلیسنت هایتاور خواهد شد. به‌علاوه نانا بلوندیل (Nanna Blondell) و جان مک میلان (John MacMillan) به‌ترتیب نقش‌های لیانا و لینور را ایفای نقش خواهند کرد.

شرکت وارنر برادر دیسکاوری (Warner Bros Discovery) برای این‌که هزینه‌های خود صرفه‌جویی کند مجبور شد که ساخت فیلم Batgirl را به‌کلی کنسل کند. اما به‌نظر می‌رسد که شرکت وارنر برادر دیسکاوی با پخش سریال House of the Dragon در شبکه استریمی HBO Max امیدی برای به‌دست آوردن سود پیدا کرده است.

نظر شما درباره بازیگران جایگزین سریال House of the Dragon چیست؟ آیا به‌خوبی نقش‌های خود را بازی می‌کنند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا