#مهسا_امینی

بازیگر فیلم Solo احتمالا در سریال The Falcon and The Winter Soldier حضور دارد

شواهد که اینگونه می‌گویند

بازیگر فیلم Solo

اگر گمانه‌زنی‌های انجام شده صحیح باشند، ارین کلیمن بازیگر فیلم Solo در سریال The Falcon and The Winter Soldier به نقش‌آفرینی پرداخته است.

اگر نگاهی دقیق به دست‌اندرکاران و بازیگرانی که در ساخت آثار والت دیزنی و مارول شرکت داشته‌اند بیاندازید، متوجه‌ وجود نام‌های مشترکی میان این دو استودیو خواهید شد. یکی از قابل‌توجه‌ترین آن‌ها، جان فاورو (Jon Favreau) است که در ابتدا فیلم سینمایی Iron Man را برای مارول ساخت و حالا هم همکاری ویژه‌ای با دیزنی دارد. او طی سال‌های گذشته The Lion King، The Jungle Book و The Mandalorian را ساخته که هر سه آثار بسیار موفقی محسوب می‌شوند. از دیگر مثال‌ها می‌توان به پل بتانی (Paul Bettany)، اندی سرکیس (Andy Serkis) و ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) اشاره کرد که هر سه‌ی آن‌ها در جنگ ستارگان و دنیای سینمایی مارول حضور داشته‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، زمان اضافه کردن یک نام دیگر به این لیست فرا رسیده است.

چارلز مورفی (Charles Murphy) که سابقه‌ی بسیار خوبی در انتشار جزئیات از آثار مورد انتظار دارد، چندی پیش پست جدیدی را روی وب سایت Murphy’s Multiverse قرار داد. او با کنار هم قرار دادن اطلاعات مختلف، به این نتیجه رسید که ارین کلیمن (Erin Kellyman) هنرپیشه‌ی انگلیسی به احتمال بسیار در سریال The Falcon and The Winter Soldier حضور دارد. اگرچه تنها چهار سال از حضور رسمی او در عرصه‌ی بازیگری می‌گذرد اما موفق شده در آثار قابل‌توجهی از جمله Les Miserables محصول شبکه‌ی بی‌بی‌سی و فیلم Solo: A Star Wars Story به نقش‌آفرینی بپردازد. کلیمن در اسپین‌آف جنگ ستارگان رهبر یکی از گروه‌های شورشی به نام انفیس نست بود.

اولین مورد، اطلاعاتی است که چندی پیش در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. طبق آن، ارین کلیمن در همان بازه‌ی زمانی که The Falcon and The Winter Soldier در آتلانتا فیلمبرداری می‌شد، مشغول ضبط صحنه‌های یک سریال در این شهر بوده است. مورد دوم، شباهت بسیاری به مورد اول دارد. این هنرپیشه‌ی انگلیسی در همان زمانی که بازیگران و دست‌اندرکاران سریال ابرقهرمانی مارول در پراگ مشغول ضبط صحنه‌های جدید بودند، در این شهر حضور داشت. مورد سوم، تصویری است که یکی از دوستان کلیمن در بخش استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته بود. آن فرد در استوری نوشت کلیمن در دو تا از بزرگترین فرنچایزهای هالیوود حضور دارد.

دلیل چهارم و پایانی هم لیست فالوئینگ‌های ارین کلیمن در اینستاگرام و توئیتر است. اگر کمی دقت به خرج دهید، متوجه می‌شوید که این هنرپیشه‌ی جوان، دزموند چیام (Desmond Chiam) را در هر دو شبکه‌ی اجتماعی فالو کرده است؛ هنرپیشه‌ای که در The Falcon and The Winter Soldier حضور دارد. تاکید می‌کنیم گفته‌های چارلز مورفی تنها یک گمانه‌زنی بوده و بهتر است تا انتشار اخبار رسمی در این باره صبر کنید.

در پایان لازم به ذکر است پخش The Falcon and The Winter Soldier از تاریخ نامشخصی از ماه آگوست (۱۱ مرداد ۱۳۹۹ الی ۱۰ شهریور) آغاز خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا