سولجر بوی به فصل جدید سریال The Boys باز خواهد گشت؟

احتمال حضور جنسن اکلس در فصل چهارم پسران

فصل جدید سریال The Boys

کارل اربن (Karl Urban) بازیگر نقش بیلی بوچر (Billy Butcher) در سریال The Boys اخیرا پستی در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد فیلمبرداری فصل چهارم این اثر به‌زودی آغاز می‌شود. همچنین به‌نظر می‌رسد که سولجر بوی (Soldier Boy) در این فصل حضور خواهد داشت.

در فصل سوم The Boys شاهد شخصیت جدیدی به‌نام سولجر بوی بودیم که نقش آفرینی این کاراکتر به‌عهده جنسن اکلس (Jensen Ackles) بود. در پایان فصل سوم دیدیم که سولجر بوی از سقوط ساختمان شرکت Vought International جان سالم به‌در برد، اما بعد از سقوطش توان خودش را از دست داد و دوباره به‌دست افرادی زندانی شد. به‌علاوه در طول این فصل متوجه شدیم که سولجر بودی در واقع پدر بیولوژیکی هوملندر (Homelander)، آنتاگونیست این اثر است. مخاطبان و طرفداران زیادی با توجه به سکانس پایانی فصل سوم فرض کردند که این شخصیت برای مدتی در این مجموعه حضور نخواهد داشت. اما اکنون احتمال می‌رود این شخصیت در فصل جدید سریال The Boys حضور داشته باشد.

هنوز جزییات دقیقی از داستان فصل چهارم این سریال اعلام نشده است، اما بازیگران جدیدی که قرار است در این اثر ایفای نقش کنند معرفی شدند. سوزان هیوارد (Susan Heyward) از سریال Orange Is the New Black و والری کری (Valorie Curry) بازیگر سریال The Following به‌ترتیب در نقش‌های خواهر سیج (Sister Saga) و Firecracker به لیست بازیگران سریال بویز اضافه می‌شوند. علاوه بر این کامورن کروورتی (Cameron Crovetti) که شخصیت رایان (Ryan)، پسر هوملندر را در این عنوان بازی می‌کند قرار است به یکی از کاراکترهای اصلی این سریال تبدیل شود.

اخیرا اریک کریپکی (Eric Kripke)، کارگردان این مجموعه تلویزیونی در طی مصاحبه‌ای با وبسایت Collider، از اهمیت شخصیت رایان و تبدیل شدن این کاراکتر به محور اصلی سریال صحبت کرد.

رایان شخصیت بسیار مهمی در فصل چهارم است. بوچر و هولندر در پایان فصل سوم حتما دلایل خوبی داشتن که برای نجات رایان بجنگند. حالا که این شخصیت به هر نحوی نجات پیدا کرده، سوال اینجاست رایان راه هولندر یا بوچر را ادامه می‌دهد. اگر این شخصیت راه پدر خودش را انتخاب کند قطعا دنیای بویز در هرج و مرج قرار می‌گیرد. پس فکر کنید که فصل چهارم درباره همین موضوع است.

با توجه به سکانس پایانی فصل سوم سریال The Boys به‌نظر می‌رسد که رایان راه هوملندر را برگزیده است، ولی بدان معنا نیست که بوچر او را از این مسیر نجات ندهد. به‌خاطر همین ممکن است بوچر برای نجات او با هولندر مقابله کند.

نظر شما درباره مجموعه بویز چیه؟ آیا فصل جدید این سریال می‌تواند انتظارات را برآورده کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا