اسنوپ داگ، رپر معروف آمریکایی به زودی به وارزون و ونگارد می‌آید

رابطه دوستانه اسنوپ داگ و اکتیویژن رپر معروف را به جنگ جهانی دوم آورد!

حضور اسنوپ داگ در وارزون

روز گذشته صفحه رسمی توییتر سری بازی Call of Duty از حضور یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین رپرهای دنیا در بازی‌های خود خبر داد. رپر معروف اسنوپ داگ (Snoop Dogg) به زودی وارد آخرین نسخه‌های سری بازی کالآف دیوتی می‌شود.

روز گذشته ویدیو و متنی کوتاه در صفحه توییتر کالآف دیوتی منتشر شد که در آن دو پلاک جنگی طلایی با پشت صحنه دود به نمایش درآمد که اشاره‌ای مستقیم به رپر آمریکایی محبوب یعنی اسنوپ داگ هستند. هیچ اطلاعات بیشتری از نحوه حضور و نقش او در بازی‌های Call of Duty نمایش داده نشد، با این حال طی اخبار روزهای اخیر و شایعات انتشار یافته، متوجه شدیم که به زودی اسنوپ داگ به عنوان یک اپراتور قابل بازی به بازی‌های Call of Duty Vanguard و Call of Duty Warzone افزوده خواهد شد. لازم به ذکر است که اسکین او توسط یکی از افشاگران مورد اعتماد یعنی ZestyCODLeaks نیز به اشتراک گذاشته شد که به سرعت حذف شد. این عکس لو رفته اسنوپ داگ را با تم بازی ونگارد به همراه گردنبند طلا، کلاه فدورا و عینک آفتابی به نمایش درآورد.

طبق تاریخ درج شده بر پلاک‌های جنگی درون فیلم، ما احتمالا شاهد حضور اسنوپ داگ، ابتدا در بازی Call of Duty Mobile در تاریخ ۱ آوریل سال ۲۰۲۲، برابر با ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۱ و پس از آن شاهد حضور او در بازی‌های Call of Duty Vanguard و Call of Duty Warzone در تاریخ ۱۹ آوریل، برابر با ۳۰ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ باشیم.

ناگفته نماند که اسنوپ داگ رابطه‌ای بسیار دوستانه با اکتیویژن داشته و این اولین حضور او در سری بازی کالآف دیوتی نیست. ما پیش‌تر شاهد حضور او در بازی Call of Duty Ghosts و صداگذاری برخی از شخصیت‌های این بازی بوده‌ایم. شما می‌توانید با خریداری بسته صداگذاری اسنوپ داگ، بسیاری از دیالوگ‌های بخش آنلاین چند نفره این بازی را با صدای رپر معروف تجربه کنید.

بسته الحاقی اسنوپ داگ به گونه‌ای دنباله همکاری‌های بزرگ اکتیویژن با اشخاص و برنامه‌های تلویزیونی معروف در جهان است. ما چندی پیش شاهد همکاری اکتیویژن با سریال Attack on Titan و حضور شخصیت لیوای و یک تایتان زره پوش در این بازی بودیم. علاوه بر آن باید منتظر محتوای درون بازی جدید با انتشار نیمه دوم فصل دوم بازی Call of Duty Vanguard باشیم. نظر شما چیست؟ آیا حضور شخصیتی معروف و دوست داشتنی چون اسنوپ داگ در وارزون برای شما خوشایند است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا