#مهسا_امینی

اسنوپ داگز هم به بازی NHL 20 اضافه شده است

گزارشگر و بازیکن جدید NHL 20

اسنوپ داگز در بازی NHL 20

بر اساس آخرین به‌روزرسانی منتشر شده از بازی NHL 20، رپر معروف آمریکایی، اسنوپ داگز به این بازی اضافه شده است. شما می‌توانید اسنوپ داگز را به‌عنوان یک بازیکن و یا گزارشگر در این اثر به کار بگیرید.

این پچ هم‌اکنون برای بازی NHL عرضه شده است و شما می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان آن را دانلود کنید تا تجربه‌ای متفاوت را با این رپر معروف داشته باشید. البته که حدود دو ماه پیش در جریان یکی از بازی‌های LA Kings، اسنوپ داگز به جایگاه ویژه گزارشگری رفته بود و از همان موقع، بسیاری از منابع از جمله سایت گیم اسپات، از حضور این خواننده‌ی جنجالی در بازی NHL 20 خبر دادند. حالا این مسئله به حقیقت پیوسته و اسنوپ داگز هم به بازی NHL 20 اضافه شده است.

او در این رابطه، در صفحه‌ی رسمی توییتر خود نوشت:

هاکی روی یخ، حالا با حضور من در جایگاه ویژه، کمی جذاب‌تر می‌شود!

همان‌طور که اشاره شد، تنها صدای اسنوپ داگز نیست که به این بازی اضافه شده است. شما می‌توانید کنترل این رپر را در حالت World of Chel به‌عنوان یک بازیکن برعهده بگیرید.

به نظر می‌رسد که اضافه کردن شخصیت‌های معروف به بازی‌های ورزشی، از جمله سیاست‌های جدید شرکت الکترونیک آرتز باشد. آن‌ها بارها و بارها این کار را برای سری NBA Live انجام دادند و حالا هم بازی NHL 20 از یک رپر معروف بهره‌مند شده است؛ پیش از این هم شخصیت‌های معروفی مانند ویل فرل، دریک و وین گرتزکی هم به‌عنوان گزارشکر به این بازی اضافه شده بودند. با این حال، انتظار می‌رود که این روند همواره ادامه داشته باشد و شخصیت‌های مشهور بیشتری به عناوین ورزشی این شرکت آمریکایی اضافه شود.

بازی NHL 20 که توسط شعبه‌ی ونکوور الکترونیک آرتز توسعه یافته، در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۲ شهریور ۱۳۹۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا