تاریخ انتشار بازی Skull and Bones باز هم تغییر کرد

فراز و نشیب‌ها ادامه دارد

تاریخ انتشار بازی Skull and Bones

یوبیسافت در جریان جلسه‌ای که با محوریت ارائه گزارش‌های مالی برگزار شد، از تغییر در تاریخ انتشار بازی Skull and Bones خبر داده است.

یوبیسافت در سال ۲۰۰۸ میلادی شعبه سنگاپور خود را تاسیس کرد. این استودیو در ساخت عناوین بزرگ به سازنده‌های اصلی‌شان کمک می‌کرد تا اینکه اولین پروژه‌شان در سال ۲۰۱۳ میلادی کلید خورد. این پروژه اسپین آف Assassin’s Creed IV: Black Flag بوده که روی دزدی دریایی تمرکز دارد. بازی مزبور که فعلاً با نام Skull and Bones شناخته می‌شود، روند توسعه پر فراز و نشیبی داشته و طی یک دهه گذشته بارها و بارها دچار تغییرات بزرگی شده است.

یوبیسافت اخیراً جلسه‌ای را با محوریت ارائه گزارش‌های مالی خود برگزار کرده است. ناشر فرانسوی در بخشی از جلسه از تغییر در برنامه ریزی‌های خود و جابجایی تاریخ انتشار بازی Skull and Bones خبر داده است. محصول شعبه سنگاپور یوبیسافت در سه ماهه چهارم سال جاری مالی عرضه خواهد شد. به بیان دیگر، علاقه مندان می‌توانند منتظر انتشارش بین ژانویه الی مارس ۲۰۲۴ (مصادف با ۱۱ دی الی ۱۱ اسفند) باشند. در ضمن، ناشر فرانسوی تاکید کرده هدف از این تاخیر ارائه تجربه‌ای بهینه‌تر و متعادلتر است.

در ابتدا گمان می‌شد گیم پلی تماماً در دریا جریان داشته باشد تا اینکه یوبیسافت اوایل سال جاری میلادی ویدیویی طولانی را به نمایش گذاشت. به لطف آن مشخص شد داستان بازی در اقیانوس هند جریان داشته و کاربر باید یک گنج خاص را پیدا کند. ظاهراً کمپین از جذابیت بالایی برخوردار نبوده و بیشتر حکم یک آشنایی را برای کاربر دارد. همچنین کاربر می‌تواند برای دریافت پول قراردادها، تبادل کالاهای سرقتی، ملاقات با دیگر بازیکنان و پرداخت پول به جناح‌ها روی خشکی قدم بگذارد. در ضمن، انواع مختلف کشتی‌ها در بازی وجود دارد.

بازی Skull and Bones تنها برای کنسول‌های نسل نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس بوده و خبری از نسخه کنسول‌های نسل هشتم نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا