1%
  • 0/10

میانگین نمرات بازی Skull and Bones منتشر شد

همچنان ناامید کننده

میانگین نمرات بازی Skull and Bones منتشر شد ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک

بازی Skull and Bones بالاخره پس از سال‌ها انتظار منتشر شد. در این خبر نگاهی به میانگین نمرات بازی Skull and Bones، اولین بازی AAAA تاریخ می‌اندازیم!

مدیر‌عامل یوبی‌سافت (Ubisoft) در طی یک جلسه مطبوعاتی و دقیقا یک ماه مانده به انتشار بازی جمجمه و استخوان‌ها، این بازی را به اولین بازی AAAA تاریخ تشبیه کرد و از مقیاس بزرگ آن سخن گفت. ولی امروز و با انتشار برسی‌های بازی Skull and Bones متوجه می‌شویم که این حرف بیشتر شبیه شوخی بوده و یوبی‌سافت دوباره طرفداران را نا‌امید کرد.

یوبیسافت سال‌های زیادی را صرف توسعه Skull and Bones کرده و و ما باور داریم که با یک بازی AAAA طرف هستیم که ارزش ۷۰ دلار را دارد.

یوبی‌سافت سال 2024 را خوب و پر قدرت شروع کرد، عرضه بازی‌های موفقی مثل Prince Of Persia و Avatar نوید یک یوبی‌سافت متحول شده را می‌داد ولی با بازی جمجمه و استخوان‌ها به ما یاد آور می‌شود که همچنان این ناشر قدیمی با روز‌های اوج خود فاصله دارد.

بازی Skull and Bones علی رغم طی کردن دوران جهنم توسعه و تاخیر‌های پیاپی بازهم آن چیز که سازنده‌ها وعده داده بودند نشد، طبق نمرات بازی Skull and Bones و برسی منتقدین، کم توجهی به جزئیات، عدم آزادی عمل بازیکن و یکنواختی بیش از حد، نقاط ضعفی هستند که ترمزی برای رسیدن این بازی به برادر بزرگ تر خودش یعنی Assassins Creed IV: Black Flag شده است. حال تمام امید طرفداران Ubisoft به بازی Star Wars Out Laws با کارگردانی نوید خاوری است. در ادامه توجه شمارا به منتخب نقد‌ها و برسی‌های بازی Skull and Bones دعوت می‌کنیم.

Skull and Bones وعدۀ ماجراجویی در دریاها را به شما می‌دهد. در حالی که بازی بیش از حد روی نبردهای دریایی و مکانیک‌های آن تمرکز دارد، با این حال زود تکراری نمی‌شود. با وجود این که Skull and Bones شامل کلی گرایند می‌شود، اما همچنان به لطف گزینه‌های شخصی‌سازی، ساعت‌ها سرگرمی برای شما به ارمغان خواهد آورد.
Score: 80

Skull and Bones ادامه دهندۀ مسیر Assassin’s Creed 4: Black Flag و آن چیزی که انتظار می‌رفت یا مطابق وعده‌های شرکت یوبیسافت نیست؛ اما نهایتاً المان‌های نقش‌آفرینی دریانوردی آن به شکل غافلگیرانه‌ای خوب است. کشتی‌رانی در اقیانوس هند و نبرد کشتی‌ها با سلاح‌ها و توپ‌های عظیم، لذت‌بخش در آمده و اوقات سرگرم‌کننده‌ای را فراهم می‌آورد. المان‌های نقش‌آفرینی در کنار ساخت و ساز مشارکتی و سیستم اقتصادی عمیق، باعث می‌شوند بازی مدت‌ها تازه بماند. البته این عنوان به برخی وعده‌های قدیمی خود عمل نمی‌کند. هیچ داستانی وجود ندارد و پس از اتمام، سریع محتویات آن ته می‌کشد. این امید وجود دارد که با محتویات پس از عرضه، برخی کمبودها جبران و به بازی عمر بیشتری اعطا شود. در حال حاضر، به نظر با شروعی خوب و قابل قبول روبه‌رو هستیم.
Score: 70

Skull and Bones اگرچه وعدۀ یک ماجراجویی دزد دریایی رویایی را می‌دهد، اما در عمل به دلیل عدم وجود یک خط داستانی هر چند سطحی، فقدان هویت و گیم‌پلی حوصله سر بر، سقوط می‌کند.
Score: 40

به جای آن که با یک «بازی دزد دریایی تاریک و خشن» طرف باشیم، Skull and Bones یک شوتر لوتر در دریاها است که چندان عمیق و جذاب نمی‌شود. امیدوارم محتویات و فصول آینده، آن را به یک بازی ویژه و منحصر به فرد تبدیل کنند.
Score: 40

نظر شما درباره نمرات بازی Skull and Bones  چیست؟ آیا یوبی‌سافت با بازی جنگ ستارگان و اساسینس جدید خود می‌تواند دوباره دل طرفداران را به دست آورد؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments