برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ستاره سریال Silo از فصل پایانی آن می‌گوید

دست اندرکاران منتظر چراغ سبز هستند

ستاره سریال Silo از فصل پایانی آن می‌گوید ۰ ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ستاره سریال Silo

ربکا فرگوسن، ستاره سریال Silo در بخشی از مصاحبه اخیر خود برنامه‌ها برای تولید فصل سوم و چهارم را توضیح داد.

اپل تی وی پلاس شاید هنوز به موفقیت نتفلیکس (Netflix) یا دیزنی پلاس نرسیده باشد اما آثار شاخصی را در اختیار مشترکان خود قرار می‌دهد. یکی از آن‌ها، سریال Silo است که بر اساس رمانی به همین نام اثر هیو هاوی (Hugh Howey) ساخته شد. سیلو اواسط سال گذشته میلادی در دسترس قرار گرفت و در حالی که قبل از انتشار چندان مورد انتظار نبود، توانست توجه‌ها را به خود جلب کند. همچنین آمازون آن را برای فصل دوم تمدید کرده است.

ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson) چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه Collider انجام داد. او در بخشی از صحبت‌های خود به برنامه‌های دست اندرکاران سیلو برای فصل سوم و چهارم پرداخت. ستاره سریال Silo همچنین تایید کرد فیلمبرداری فصل دوم سرانجام به انتها رسیده است:

سریال یک پایان بندی مشخص دارد و زمانش را می‌دانم. جوابی که دنبالش بودید، همین است. وقتی به پایان برسد، خودتان متوجه‌اش خواهید شد.

راستش را بخواهید، فکر نمی‌کنم موضوع مخفی‌ای باشد. سه کتاب هست و این سه کتاب به چهار فصل تقسیم شده‌اند. فصل اول که به انتها رسید، فصل دوم فیلمبرداری شده و در آینده منتشر خواهد شد و حالا منتظر چراغ سبز به فصل‌های سوم و چهارم هستیم.

فکر می‌کنم احتمالاً آن‌ها [فصل‌های سوم و چهارم] را با هم فیلمبرداری می‌کنیم و بدین ترتیب، سریال به انتها خواهد رسید.

سریال Silo درباره چیست؟

سریال سیلو در آینده‌ای جریان دارد که همه چیز نابود شده و جامعه‌ای ۱۰ هزار نفره داخل یک سیلوی عظیم زیر زمین زندگی می‌کنند. این جامعه بر پایه قوانینی بنا شده که به منظور محافظتشان وضع شده‌اند اما وقتی یک نفر از جامعه تصمیم می‌گیرد به دنیای بیرون قدم بگذارد، همه چیز تغییر می‌کند.

جدا از ربکا فرگوسن، بازیگران مشهور دیگری هم نقش آفرینی کرده‌اند که برای مثال می‌توان به تیم رابینز (Tim Robbins) اشاره کرد که با The Shawshank Redemption شناخته می‌شود. در ضمن، فصل نخست از ۱۰ قسمت تشکیل شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments