#مهسا_امینی

کارگردان هنری Silent Hill در حال کار روی پروژه‌ی جدید است

هیچ اطلاعاتی از بازی جدید نیست

کارگردان هنری Silent Hill

کارگردان هنری قسمت اول و دوم بازی Silent Hill یعنی Masahiro Ito در حال کار روی یک پروژه‌ی جدید است و متاسفانه هیچ اطلاعاتی در خصوص این بازی جدید وجود ندارد.

Masahiro Ito را می‌توان بدون شک یکی از هنرمندان برجسته در صنعت بازی‌های کامپیوتری دانست. او از سال ۱۹۹۹ در کونامی حضور یافت و در اولین پروژه‌ی حرفه‌ای خود به تیم سازنده‌ی بازی Silent Hill ملحق شد و در این بازی به عنوان طراح هیولا‌ها و محیط کار خود را شروع کرد. بعد از موفقیت در بازی اول، او به عنوان کارگردان هنری قسمت دوم و سوم این بازی درآمد. آخرین حضور ماساهیرو ایتو در بازی نه چندان خوب Metal Gear Survive بود که در این بازی به عنوان طراح هیولا‌ها و موجودات داخل بازی انتخاب شد. بدون شک همه‌‎ی ما خاطرات خوب و ترسناکی از هیولا و محیط‌های بازی‌های Silent Hill داریم و خوشبختانه، او در حال کار روی پروژه‌ی جدیدی است.

ماساهیرو ایتو مدت‌ها است که از کونامی جدا شده و روز گذشته در حساب توییتر خود اعلام کرد که در یک تیم جدید که عضو افراد اصلی آن هم هست، روی اثر جدیدی کار می‌کند و ابراز امیدواری کرد که پروژه‌ی جدید آن‌ها لغو نشود.

من در حال کار روی یک اثر جدید به عنوان جزوی از تیم اصلی هستم. امیدوارم این اثر لغو نشود.

شاید منظور از جمله‌ی آخر ماساهیرو ایتو بازی کنسل شده‌ی Silent Hills است. این بازی که قرار بود یک اثر در سبک وحشت باشد که در سال ۲۰۱۵ توسط کونامی لغو و در پی آن هیدئو کوجیما از کونامی جدا شد. به دنبال این توییت افراد زیادی در خصوص پروژه‌ی جدید او سوال پرسیدند که ایتو در این خصوص گفت:

در این مورد، چیزی فعلا نمی‌توانم بگویم

امیدواریم که مشکلی برای بازی جدید این هنرمند خلاق پیش نیاید و فرآیند معرفی و عرضه‌ی ساخته‌ی جدید این هنرمند، روندی درخور نام او داشته باشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا