گرافیک Ghost of Tsushima خیره کننده است!

شوهی یوشیدا غرق مناظر زیبای بازی شده

گرافیک Ghost of Tsushima خیره کننده است! حمید توحیدلو ۰ ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
گرافیک Ghost of Tsushima

رئیس ارشد شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی اخیرا ادعا کرده که گرافیک Ghost of Tsushima او را شدیدا تحت تاثیر خود قرار داده است.

در حالی که نزدیک به سه سال از معرفی بازی Ghost of Tsushima می‌گذرد، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی و استودیوی ساکرپانچ (Sucker Punch) طی این مدت در سکوت خبری به توسعه این اثر ادامه داده‌اند و در حال حاضر اطلاعات چندان زیادی در خصوص داستان و گیم پلی این اثر در دست نیست. با این وجود، تا به امروز چندین ویدیوی نسبتا کوتاه از این عنوان به اشتراک گذاشته شده که بی شک تمامی آن‌ها خیره کننده به نظر می‌رسند. حتی نخستین تریلر بازی نیز از این قاعده مستثنی نیست و گرافیک چشمگیر و مناظر زیبای ژاپن به خودی خود قابل تحسین بود.

در همین راستا، آقای شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida)، رئیس ارشد شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی، در جریان گفت و گو با وب‌سایت معروف Famitsu به گرافیک Ghost of Tsushima اشاره کرده و دنیای جهان باز بازی را بی نظیر توصیف کرده است. به گفته یوشیدا، گرافیک چشم‌نواز او را شدیدا غرق محیط عظیم بازی کرده و مناظر ژاپن به لطف طراحی و کیفیت بالای بازی، یک الی دو برابر زیباتر از حالت عادی خود شده است.

شوهی یوشیدا در این باره می‌گوید:

بازی Ghost of Tsushima نیز عالی است. من غرق گرافیک این اثر شده‌ام. این بازی به قدری زیبا است که زمانی که به تجربه آن می‌پردازم، دست‌هایم تکان نمی‌خورد. صحنه‌های بسیار خیره کننده‌ای در این عنوان وجود دارد که مناظر ژاپن را یک الی دو برابر زیباتر جلوه می‌دهد.

در حال حاضر، گزارش‌های زیادی نیز در رابطه با عرضه بازی برای کنسول نسل نهم پلی استیشن یعنی PS5 به چشم می‌خورد که بر اساس آن‌ها، به نظر می‌رسد این اثر نه تنها روی پلی استیشن 4 منتشر می‌شود، بلکه در اواخر سال آینده میلادی به دست دارندگان پلی استیشن 5 نیز خواهد رسید. موضوعی که اگرچه تا به این لحظه توسط منابع رسمی تایید و یا تکذیب نشده، اما صحبت‌های اخیر شوهی یوشیدا درباره گرافیک Ghost of Tsushima به این شایعه‌ها دامن زده است. بر این اساس، چندان هم بعید نیست که این عنوان اساسا برای عرضه روی نسل بعدی کنسول‌ها برنامه ریزی شده باشد.

با این حال، Ghost of Tsushima فعلا برای کنسول پلی استیشن 4 معرفی شده و شرکت ژاپنی سونی هنوز تاریخ عرضه دقیق بازی را مشخص نکرده و چه بسا این عنوان تاریخ تقریبی برای انتشار نیز ندارد. البته، شواهد امر گویای این موضوع است که این اثر پیش از بازی مورد انتظار The Last of Part II، در نیمه نخست سال 2020 میلادی به صورت انحصاری روی پلتفرم مذکور منتشر خواهد شد.

در پایان، فراموش نکنید که دیدگاه‌های شخصی خود در رابطه با گرافیک Ghost of Tsushima را با ما و کاربران وب سایت سرگرمی در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا