اطلاعات جدیدی از شخصیت‌های منفی سریال She-Hulk لو رفته است

یک گروه خلافکاری جدید در جریان سریال معرفی می‌شود

گروه رکینگ کرو

وب سایت The Cosmic Circus در جدیدترین گزارش اختصاصی خود مدعی شد مارول قصد دارد گروه رکینگ کرو را در جریان سریال She-Hulk معرفی کند.

راه‌اندازی سرویس استریم دیزنی پلاس یک فرصت استثنایی را برای مارول به وجود آورده تا موارد تازه‌ای را با Marvel Cinematic Universe امتحان کند؛ برای مثال، استودیو آمریکایی سعی کرد به واسطه WandaVision المان‌های دو ژانر پرطرفدار سیتکام و ابرقهرمانی را با یکدیگر ترکیب کند؛ اقدامی که از قضا بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد. فواید دیزنی پلاس برای مارول به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. استودیو در تلاش است تا از طریق سریال‌هایی که برای سرویس استریم می‌سازد، شخصیت‌های جدیدی را رونمایی کند.

She-Hulk یکی از سریال‌های در حال ساخت مارول است که در آوریل امسال جلوی دوربین رفت و روند فیلمبرداری‌اش همچنان ادامه دارد. داستان حول محور زنی جوان به جنیفر والترز می‌چرخد که دختر عموی بروس بنر است. او طی یک حادثه نیاز مبرم به خون پیدا کرده و بروس هم خونش را به جنیفر می‌دهد. در پی این اقدام، نسخه خفیف‌تر هالک در وجود شخصیت اصلی به وجود می‌آید. اولین اقتباس سریالی هالک-دخت تنها به زندگی ابرقهرمانی جنیفر نپرداخته و اقدامات او به عنوان یک وکیل را هم به تصویر می‌کشد. در ضمن، تا به این لحظه حضور بروس با نقش‌آفرینی مارک رافلو (Mark Ruffalo) و ابومینیشن با نقش‌آفرینی تیم راث (Tim Roth) قطعی شده است.

طبق گزارش جدید وب سایت The Cosmic Circus، مارول قصد دارد گروه رکینگ کرو (Wrecking Crew) را در سریال She-Hulk رونمایی کند. در صورتی که با رکینگ کرو آشنایی ندارید، باید بگوییم این گروه از چهار عضو تشکیل شده و نخستین بار در شماره ۱۷ کمیک بوک The Defenders (نوامبر سال ۱۹۷۴ میلادی) رونمایی شد. ریشه این گروه به یک ابرتبهکار به نام دیرک گارثویت یا رکر برمی‌گردد. سلاح ویژه او یک دیلم بوده و زمانی که توسط کارینا با لوکی اشتباه گرفته شد، قدرت‌های فراطبیعی بدست آورد. در ضمن، وقتی گارثویت در زندان بود و قصد داشت به کمک سه شخص دیگر نقشه‌ای را عملی کند، یک رعد و برق به دیلم برخورد کرد و قدرت‌های هر چهار نفر را افزایش داد. بدین ترتیب، رکینگ کرو شکل گرفت.

اینطور که به نظر می‌رسد، جنیفر والترز با نقش‌آفرینی تاتیانا مازلانی (Tatiana Maslany) در تازه‌ترین ماجراجویی خود با شرورها و تبهکارهای مختلفی روبرو می‌شود. اولین مورد، ابومینیشن است که آخرین بار در The Incredible Hulk محصول سال ۲۰۰۸ میلادی حضور یافته بود. دومین مورد، تیتانیا با نقش‌آفرینی جمیله جمیل (Jameela Jamil‎) خواهد بود که طبق گزارش‌های غیررسمی، آنتاگونیست اصلی قصه محسوب می‌شود. سومین و آخرین مورد هم رکینگ کرو بوده که حضورش اخیر شایعه شده است.

گروه رکینگ کرو طی دهه‌هایی که از معرفی‌اش می‌گذرد، نسخه‌های متعددی داشته اما رکر، بولدوزر، پایل‌درایور و ثاندربال اصلی‌ترین اعضایش به شمار می‌روند. از همین رو، احتمالا آن‌ها در سریال She-Hulk حضور می‌یابند. در ضمن، تا به این لحظه صحبتی از بازیگران احتمالی به میان نیامده است.

در انتها، لازم به ذکر است اولین اقتباس سریالی هالک-دخت در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی به سرویس استریم دیزنی پلاس خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا