کارگردان سریال She-Hulk نسبت به توسعه فصل دوم واکنش نشان داد

آینده مبهم وکیل دادگستری در MCU

کارگردان سریال She-Hulk نسبت به توسعه فصل دوم واکنش نشان داد پارسا خلیلی ۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ مارول
کارگردان سریال She-Hulk

در حالی که کمتر از یک هفته با پخش جدیدترین پروژه استودیو مارول از دیزنی پلاس فاصله داریم، کارگردان سریال She-Hulk، کت کاریو (Kat Corio) در یک مصاحبه مطبوعاتی نسبت به توسعه فصل دوم ابراز علاقه کرده است.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول با پخش سریال She-Hulk: Attorney at Law یک قدم به پایان خود نزدیک می‌شود. با اینکه هنوز چهار روز به پخش سریال باقی است، اما طرفداران کنجکاوند تا از آینده شی هالک تاتیانا ماسلانی (Tatiana Maslany) در فازهای بعدی MCU باخبر شوند. تا اینجای کار، تنها پروژه لایو اکشن استودیو مارول که برای فصل دوم تمدید شده، سریال لوکی است. اگرچه صحبت‌های اخیر کارگردان سریال She-Hulk در یک مصاحبه مطبوعاتی حسابی خبر ساز شده و احتمال توسعه فصل دوم شی هالک را بالا برده است.

زمانی که از کاریو درباره فرصت به تصویر کشیدن ادامه داستان جنیفر والترز در فصل دوم شی هالک پرسیده شد، او ضمن اشاره به سناریوهای بی‌شمار، نسبت به کارگردانی فصل دوم ابراز علاقه کرد.

راستش را بخواین کارگردانی فصل دوم شی هالک برای من بسیار هیجان‌انگیز است، به خاطر اینکه موقعیت شغلی جنیفر والترز باعث می‌شود سناریوهای بی‌شماری برای روایت داستان داشته باشی. منظورم اینه که شما می‌توانید به معنای واقعی کلمه هر شخصیتی که در دنیای سینمایی مارول معرفی شده یا قراره در آینده معرفی شود، می‌تواند از دانش حقوقی جنیفر در دادگاه کمک بگیرد. بنابراین فکر می‌کنم برای توسعه فصل دوم شی هالک با هیچ محدودیتی مواجه نیستیم و تنها باید صبر کنیم تا کوین فایگی (Kevin Feige) و اعضای استودیو مارول به ادامه پروژه چراغ سبز نشان بدهند.

آیا رویای فصل دوم She-Hulk محقق خواهد شد؟

فصل اول در حال حاضر گروهی هیجان‌ انگیز از شخصیت‌های مهم MCU را به تصویر خواهد کشید که می‌توان به امیل بلانسکی با بازی تیم راث (Tim Roth)، وانگ با بازی بندیکت وانگ (Benedict Wong) و همچنین شیطان هلزکیچن با بازی چارلی کاکس (Charlie Cox) اشاره کرد.

با در نظر گرفتن صحبت‌های کوین فایگی در رویداد Disney Investors Day سال ۲۰۲۰، سریال شی هالک یک پروژه کمدی قانونی است که هر قسمت آن شامل یک پرونده حقوقی می‌شود و می‌تواند رسما پای هر شخصیتی را به دادگاه باز کند. همچنین تاسیس دپارتمان Superhuman Law Division در دنیای سینمایی مارول باعث می‌شود جنیفر والترز برای اولین بار به صدای بزرگ‌ترین ابرقهرمانان فرانچایز در دادگاه تبدیل شود.

شاید توسعه فصل دوم She-Hulk در هاله‌ای از ابهام قرار داشته باشد، اما با توجه به اینکه بازیگران و تیم توسعه درباره آن صحبت کرده‌اند، نمی‌توان این احتمال را به‌طور قطعی کنار گذاشت.

سریال مورد انتظار She-Hulk: Attorney At Law روز پنجشنبه مورخ ۱۸ آگوست (۲۷ مرداد ماه) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا فصل دوم شی هالک ساخته خواهد شد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا