#مهسا_امینی

کارگردان سریال She-Hulk از قسمت پایانی آن پشیمان است

کارگردان این سریال هم نا امید کننده است!

کارگردان سریال She-Hulk

طبق آخرین مصاحبه کارگردان سریال She-Hulk جسیکا گائو (Jessica Gao)، ظاهرا او از اضافه نکردن یک شخصیت به قسمت آخر آن پشیمان است.

سریال شی هالک در وضعیتی پخش شد که پس از اکران فیلم نا امید کننده Thor: Love And Thunder، منتظر یک اثر جذاب بودیم تا اشتباهات آن را در دنیای سینمایی مارول برای ما پاک کند. بخصوص اینکه پیش از آن سریال Ms. Marvel را دیده بودیم و نظر طرفداران درباره آن چندان هم مثبت نبود. با این وجود متاسفانه سریال She-Hulk هم چنان که باید و شاید موفق نشد و بر خلاف قسمت اول آن که هیجان را برای تماشا بالا برده بود، در سایر قسمت‌ها شاهد اتفاقات عجیب و غریبی بودیم که به پیشرفت داستان کمک خاصی نمی‌کرد.

شاید بهترین مثال برای این اتفاقات عجیب و غریب، شکستن مداوم دیوار چهارم توسط جنیفر والترز (Jennifer Walters) باشد؛ کسی که از همان اپیزود اول مدام رو به دوربین با بیننده صحبت می‌کند و در قسمت آخر این موضوع را از شور به در می‌کند! طوری که رسما وارد اتاق نویسندگان استودیو مارول می‌شود و با رباتی که نشان دهنده کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول (Marvel Studios) بود و هرکاری که شی هالک از او خواست را انجام داد تا همه چیز همانطور که می‌خواهد به پیش برود.

با این وجود، انجام چنین کاری عملا سازمان تی وی ای (TVA)، واچر (The Watcher) و تمامی شخصیت‌های ابرقدرت و به اصطلاح الدرگاد در دنیای سینمایی مارول را زیر سوال برد و وجود آن‌ها را در مقابل کسی مانند کوین پایین شمرد. این نشان می‌دهد که چقدر این سریال بدتراز فیلم Eternals جایگاهی در دنیای سینمایی مارول ندارد و از طرفی نه تنها یک قسمت پایانی جذاب را به بیننده نشان نمی‌دهد،‌ بلکه بیشتر او را برای یافتن سوال‌های بیشتر گیج می‌کند. این در حالی است که کارگردان سریال She-Hulk درباره قسمت آخر اظهار پشیمانی کرده است.

پشیمانی کارگردان سریال She-Hulk‌ از چیست؟

در واقع اگر بدانید که پشیمانی گائو، کارگردان سریال She-Hulk از چیست حتی بدتر از قبل از آن نا امید خواهید شد! بخصوص اینکه کاراکتر مورد نظر او برای قسمت آخر اصلا کسی نیست که فکرش را می‌کردید و احتمالا با فهمیدن آن به شدت تعجب خواهید کرد.

جسیکا گائو در آخرین مصاحبه خود رسما اعلام کرده که حضور پسر هالک اسکار (Skaar) ایده اصلی کوین فایگی بوده، اما او دوست داشته تا یک شخصیت دیگر هم در اپیزود آخر حاضر شود. به گفته گائو، کاراکتر مدیسن (Madisynn) با بازی پتی گوگنهایم (Patty Guggenheim)، شخصیتی بوده که موفق شده تا نظر طرفداران را با حضور کوتاه خود جلب کند و کاش از او در قسمت آخر هم استفاده می‌شد. در چنین مواقعی واقعا حس می‌کنیم که انگار کارگردان سریال She-Hulk مجری برنامه و طرفداران را با چنین اظهار نظری دست انداخته و شوخی می‌کند؛ اما باور کنید که این گفته خود او بود و خیلی هم روی این موضوع تاکید داشته که می‌توان از مدیسن در صحنه پس از تیتراژ در کنار وانگ (Wong) استفاده کرد!

مدیسن نام دختری بود که یک شعبده‌باز فیک در قسمت‌هایی از سریال شی هالک به بعد دیگری از جهان فرستاده بود و سپس او در دادگاه حاضر شد تا بر علیه این جادوگر تقلبی رای بدهد. این در حالی است که انتظار داشتیم در میان شخصیت‌هایی که می‌توانستند کمیو احتمالی باشند، حداقل نام دکتر استرنج (Doctor Strange) و آمریکا چاوز (America Chavez) یا حداقل کیت بیشاپ (Kate Bishop) را بشنویم.


guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا