کارگردان فیلم Shazam تصاویری از شخصیت‌های حاضر در فیلم منتشر کرد

خانواده‌ی شزم در یک تصویر

تصاویری از فیلم Shazam

دیوید اف. سندبرگ به تازگی تصاویری جالبی از فیلم سینمایی Shazam منتشر کرد.

Shazam! نام یک فیلم ابر قهرمانانه از دنیای DC Comics است. در واقع این قهرمان ابتدا به نام کاپیتان مارول شناخته می‌شد که در سال ۱۹۴۰ توسط بیل پارکر و سی.سی بک در کمیک‌بوک‌های Fawcett Comics به نمایش درآمد و بعدها دی‌سی این کاراکتر را از آن‌ها خریداری کرد و برای این که نام آن با کارکتر کاپیتان مارول از کمیک‌بوک‌های مارول تداخل پیدا نکند، آن را به شزم تغییر نام داد.

گذشته از این مورد کاراکتر شزم یک ابر قهرمان متفاوت در دنیای دی‌سی بوده و با کارهای خنده‌داری که انجام می‌دهد، برای خود طرفداران زیادی دست و پا کرده است. اولین فیلم سینمایی Shazam در سال ۲۰۱۹ میلادی روی پرده رفت و توانست با بودجه‎ی ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون دلار، فروش ۳۶۵ میلیون دلاری را در گیشه به ثبت برساند که برای این فیلم یک موفقیت به حساب می‌آمد و همین باعث شد که دی‌سی انترتینمنت به فکر ساخت قسمت دوم آن باشد.

متاسفانه اطلاعات زیادی در خصوص قسمت دوم Shazam منتشر نشده ولی احتمال دارد که دو شخصیت بلک آدام و شزم در این فیلم با یک دیگر روبه‌رو شوند. بلک آدام یکی دیگر از شخصیت‌های محبوب این سری است که قرار است فیلم مستقلی برای او ساخته شود که دواین جانسون به عنوان شخصیت اصلی آن در فیلم حضور خواهد داشت.

دیوید اف. سندبرگ کارگردان قسمت اول و قسمت دوم فیلم سینمایی Shazam به تازگی در توییتر خود تصاویری از شخصیت شزم و خانواده‌ی او در توییتر منتشر کرد. در تصویر اول، زکری لی‌وای، بازیگر نقش شزم را در لباس این ابرقهرمانی خود می‌بینیم؛ اما در تصویر دوم، یک عکس از پشت صحنه‌ی فیلم است که در آن تمام خانواده‌ی شزم همراه با بازیگران کودکی آن‌ها دور هم جمع شدند.

فیلم سینمایی Shazam! 2 در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ (۱ آوریل سال ۲۰۲۲ میلادی) اکران می‌شود. همچنین فیلم Black Adam قرار است در تاریخ ۱ دی ماه سال ۱۴۰۰ (۲۲ دسامبر سال ۲۰۲۲) منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا