#مهسا_امینی

نام رسمی قسمت دوم شزم مشخص شد

استندآپ کمدین آمریکایی به تیم بازیگری پیوست

نام رسمی قسمت دوم شزم مشخص شد سورنا رضایی ۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان
نام رسمی قسمت دوم شزم

دیوید اف. سندبرگ فیلمساز سوئدی در جریان یکی از پنل‌های DC FanDome نام رسمی قسمت دوم شزم را اعلام کرد و اطلاعات تازه‌ای را از آن به اشتراک گذاشت.

نخستین اقتباس سینمایی از کمیک بوک‌های شزم پس از فراز و نشیب‌های فراوان نهایتا در مارس سال گذشته‌ی میلادی به سینماها آمد و نحوه‌ی دستیابی بیلی بتسون به قدرت‌های ابرقهرمانی‌اش را به تصویر کشید. این فیلم که فضای کمدی‌تری نسبت به دیگر آثار دنیای سینمایی دی‌سی داشت، نقدهای مثبتی را دریافت کرد و نهایتا ۷۴ میلیون دلار سود خالص را وارد جیب سازندگان خود کرد. با در نظر گرفتن این موفقیت‌ها، منطقی بود که استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز با ساخت قسمت دوم موافق کنند؛ اتفاقی که نهایتا رخ داد.

طی ماه‌های اخیر تنها بازگشت دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) و زکری لی‌وای برای کارگردانی و ایفای نقش اصلی تایید شده است. با این حال، طرفداران نسبت به حضور برادران و خواهران ناتنی بیلی بتسون در قسمت دوم مطمئن بوده‌اند؛ زیرا آن شخصیت‌ها در بخش‌های پایانی قسمت اول مانند بیلی به قدرت‌های ابرقهرمانی دست یافته بودند. در ضمن، دنباله‌ی شزم قرار بود از آوریل سال آینده‌ی میلادی به سینماها بیاید اما استودیوی برادران وارنر مجبور شد به خاطر همه‌گیری کرونا اکرانش را به مدت هفت ماه به تعویق بیاندازد.

دیوید اف. سندبرگ در جریان DC FanDome حاضر شد و نام رسمی قسمت دوم شزم را اعلام کرد. بر این اساس، دومین اقتباس سینمایی با محوریت بیلی بتسون تحت عنوان Shazam: Fury of the Gods به سینماها خواهد آمد. سندبرگ در جریان برگزاری پنل بسیار محتاطانه صحبت کرد و تقریبا هیچ گونه جزئیات بیشتری را به اشتراک نگذاشت. او حتی نگفت منظور از خدایان چه کسانی است یا اینکه به چه دلیل عصبانی شده‌اند. با این حال، پوستر رسمی منتشر شده از دنباله‌ی شزم، گمانه‌زنی طرفداران را تایید می‌کند. طبق این تصویر می‌توان مطمئن بود برادران و خواهران ناتی بیلی بتسون نقش بسزایی در جریان داستان ایفا می‌کنند.

خبرهای جدید پیرامون قسمت دوم شزم به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. سینباد (Sinbad) استندآپ کمدین آمریکایی در جریان پنل حاضر شد و حضورش در تیم بازیگری را تایید کرد. او با ایفای نقش در سریال‌های A Different World و The Sinbad Show توانست نامی برای خود دست و پا کند. سینباد سپس در آثار کمدی مختلفی از جمله Jingle All the Way حضور یافت. در حال حاضر نمی‌دانیم او چه نقشی را در Shazam: Fury of the Gods ایفا خواهد کرد.

در انتها، لازم به ذکر است که دنباله‌ی شزم از تاریخ ۱۳ آبان سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۴ نوامبر ۲۰۲۲) در آمریکا روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا