#مهسا_امینی

تریلر پشت صحنه فیلم Shazam 2 طی رویداد DC FanDome 2020 منتشر شد

با حضور بازیگران قدیمی و جدید

در تریلر پشت صحنه فیلم Shazam 2 شاهد نگاه اولیه به این دنباله مورد انتظار هستیم که در آن دختران اطلس در مقابل زاخاری لوی (Zakhary Levi) قرار گرفته و از طرفی برخی مکان‌های تازه و موجوداتی عجیب مثل اژدها نیز به داستان اضافه می‌شوند!

اشر انجل (Asher Angel) در نقش بیلی بتسون (Billy Batson) دوباره همراه با زاخاری لوی برای ایفای نقش شزم بازمی‌گردند تا باز هم شاهد ترکیبی از دنیای عادی و ابرقهرمانی پسری باشیم که قدرت‌های ویژه‌ای را به دست آورده است! در سال ۲۰۱۹ فیلم Shazam! اکران شد و به خوبی مورد استقبال طرفداران قرار گرفته و منتقدان نیز نظر مثبتی را به صورت میانگین درباره آن داشتند. با این حال طولی نکشید تا دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) مجددا برای کارگردانی یک دنباله به کار گرفته شود. فیلم Shazam! Fury of The Gods اثری است که فعلا از داستان آن اطلاعات چندانی مشخص نشده و صرفا در تریلر تازه منتشر شده می‌توان برخی جزئیات را مشاهده کرد که درباره مکان‌های جدید و دشمنان شزم هستند.

رویداد DC FanDome امسال به تازگی برگزار شده و در آن تریلرها و تیزرهایی از فیلم‌های The Batman و The Flash منتشر شدند که عملا آینده روشنی را برای جهان سینمایی دی سی نشان می‌دادند. در واقع دنیای گسترده دی سی (DCEU) چیزی است که زک اسنایدر قصد داشت تا به واسطه آن یک دنیای سینمایی در رقابت با مارول را خلق کند. با این حال تریلر The Flash نشان داد که همه چیز تغییر پیدا خواهد کرد و از طرفی فیلم Shazam 2 همچنان در ادامه نسخه قبلی و در DCEU خواهد ماند. به هر حال داستان فیلم‌های دی سی فعلا وضعیت مشخصی ندارند و باید این موضوع را بعد از عرضه فیلم The Flash بررسی کرد، در حالی که دنباله ماجراجویی شزم اینبار دارای ابرشرورهای متفاوتی است!

جزئیات تریلر پشت صحنه فیلم Shazam 2

در تریلر منتشر شده می‌توانید برخی صحنه‌های اکشن و همچنین جلوه‌های ویژه با تکنولوژی CGI را مشاهده کنید که به کمک آن موجودات عجیبی مانند اژدها طراحی شده و در صحنه‌های مختلف فیلم قرار داده می‌شوند. با این حال مهم‌ترین اطلاعاتی که می‌توانیم از این تریلر استخراج کنیم جزئیات داستانی است! در این فیلم دختران اطلس (Atlas) که هسپرا (Hespera) و کالیپسو (Kalypso) هستند معرفی شده و نقش منفی خواهند داشت. این شخصیت‌ها در واقع از کمیک‌های دی سی و به صورت جزئی‌تر از دنیای خدایان یونان باستان آورده شده‌اند که قدرت‌های خاصی خواهند داشت. با این حال اینکه قدرت‌های این دو ابرشرور چطور در فیلم Shazam! Fury of The Gods نمایش داده می‌شود هنوز مشخص نیست و در تریلر نیز اطلاعاتی درباره آن‌ها داده نمی‌شود.

یک نکته قابل توجه درباره این فیلم نیز شخصیتی است که ریچل زیگلر (Rachel Zegler) نقش آن را بازی می‌کند. این شخصیت چند بار در طول تریلر پشت صحنه فیلم Shazam 2 نشان داده شده و می‌بینیم که او در هر صورت کنار دیگر شخصیت‌های کالیپسو و هسپرا قرار دارد. با این حساب، یعنی این کاراکتر ممکن است یک نقش بی‌طرف یا شاید هم منفی را بازی کند که حتی در یکی از صحنه‌ها لباسی طلائی مختص به کالیپسو را می‌پوشد. به علاوه این موضوع نیز گفته شد که در فیلم Shazam 2 مکان‌های تازه‌ای وجود خواهد داشت؛ برای مثال صخره ابدیت، کتابخانه جاودانه، شهر آتن و قلمرو خدایان همگی مکان‌هایی هستند که در فیلم مشاهده خواهیم کرد. با این وجود در میان این مکان‌ها قاعدتا مهم‌ترین گزینه قلمرو خدایان است که در تریلر پشت صحنه فیلم Shazam 2 نیز بسیار عجیب همراه با سه شخصیت نامشخص نشان داده می‌شود، در حالی که این افراد قاعدتا دختران اطلس هستند که دو نفر از آن‌ها کالیپسو و هسپرا خواهند بود.

فیلم Shazam! Fury of The Gods برای اکران در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ (۲ ژوئن ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا