پوسترهای فیلم Shang-Chi شخصیت‌های جدید MCU را نمایش می‌دهد + تیزر جدید

جدیدترین تریلر این اثر نیز ساعاتی پیش منتشر شد

پوسترهای فیلم Shang-Chi شخصیت‌های جدید MCU را نمایش می‌دهد + تیزر جدید نرگس کریمی پور ۰ ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ مارول

استودیو مارول جدیدترین پوسترهای فیلم Shang-Chi را منتشر کرد. در پوسترهای منتشر شده شخصیت‌های اصلی این فیلم را به تفکیک نمایش گذاشته است. در تصاویر منتشر شده سیمو لیو (Simu Liu) بازیگر نقش شانگ-چی (Shang-Chi‎) استاد کونگفو معروف، پروتاگونیست این اثر را مشاهده می٬کنیم که در کنار دیگر بازیگران فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings آکوافینا (Awkwafina)، تونی لیانگ (Tony Leung)، منگر ژانگ (Meng’er Zhang) و میشل یئو (Michelle Yeoh) پوستر اختصاصی خود را دریافت می‌کند. 

سیمو لیو در فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings به عنوان اولین ابر‌قهرمان آسیایی در دنیای سینمایی مارول حاضر خواهد شد و با هنر کنگ فوی خود همه را شگفت زده خواهد کرد. در این اثر خواهیم دید که شانگ-چی باری دیگر با گذشته‌ای که پشت سر خود گذاشته و فراموش کرده روبه‌رو خواهد شد و در گیر ماجراهای عجیب ده حلقه اسرار آمیز می‌شود.

شانگ-چی یکی از قدرتمند‌ترین جنگجوهای دنیای کامیک‌های مارول است و به تازگی با توجه به آنچه که در کتابب‌های کامیک از این شخصیت منتشر شده او نیز می‌تواند مانند لوکی خدای شرارت خود را کلون کرده و نسخه‌های متفاوتی از خود بسازد، با این حال مشخص نیست که در فیلم مربوطه این قابلیت او را نیز مشاهده خواهیم کرد یا خیر.  

جدیدترین پوسترهای فیلم Shang-Chi

شما می‌توانید جدیدترین پوسترهای منتشر شده توسط مارول از فیلم شنگ چی را تماشا و دانلود کنید؛ توجه داشته باشید که این پوسترها با محوریت معرفی کاراکترها و ظاهر آن‌ها به انتشار رسیده است.

جدیدترین تریلر منتشر شده از فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

در جدیدترین تریلر منتشر شده از فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings شانگ-چی ابر قهرمان را می‌بینیم که بر خلاف میل خود وارد ماجرایی شده که برای او دردسرساز خواهد شد. در این تریلر سینمایی صحنه‌های تازه‌ای از این فیلم را مشاهده کرده و بیش از پیش به قابلیت‌های جنگی و هنر کنگ فو شانگ ایمان می‌آوریم.

در این تریلر شانگ-چی با حقیقتی که آنرا کتمان می‌کند مواجه شده و این حقیقت از هویت اصلی او سرچشمه می‌گیرد. با توجه به آنچه که در پوستر‌های منتشر شده از شخصیت‌های اصلی این اثر دیدم، ابر شرور این فیلم یا به نحوی شخصیت منفی اثر با ماسکی صورت خود را پوشانده و صورت او مشخص نیست. در تریلر منتشر شده نیز شانگ را می‌بینیم که با این ابرشرور که ماسک به صورت دارد به مبارزه می‌پردازد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا