تصاویر جدید Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings، نمایی از قهرمان جدید دنیای سینمایی مارول را نمایش می‌دهد

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

تصاویر جدید فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

وب سایت Empire به تازگی تصاویر جدید فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings را منتشر کرده که تعدادشان به رقم ۲ می‌رسد.

حالا که Black Widow به سینماها و سرویس استریم دیزنی پلاش آمده و تعداد قابل‌توجهی از علاقه‌مندان پای تماشایش نشستند، توجه‌ها به سمت Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings جلب شده است. اثر جدید دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton) قرار بود در فوریه سال جاری میلادی به سینماها بیاید اما شیوع ویروس کرونا و چالش‌هایی که برای نسل بشر به وجود آورد، باعث شد اکرانش چند بار با تاخیر مواجه شده و نهایتا برای انتشار در سپتامبر برنامه‌ریزی شود. البته افتتاحیه جهانی فیلم دو هفته قبل از اکران گسترده و در سینماهای El Capitan Theatre و TCL Chinese Theater رخ می‌دهد.

همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، داستان Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings درباره شانگ چی است. او تمامی سال‌های کودکی و نوجوانانی خود را آموزش دید تا به فردی ماهر در مبارزات تن به تن تبدیل شده و بدین طریق، به فردی لایق برای جایگزینی پدرش تبدیل شود. پدر او صاحب ۱۰ حلقه قدرت بوده و رهبری گروه بزرگی از جنایتکاران را بر عهده دارد. شانگ چی نمی‌خواهد مانند پدرش شود. در نتیجه، به آمریکا می‌آید تا زندگی آرامی داشته باشد اما گذشته و هویت واقعی به سراغش می‌آیند.

وب سایت Empire ساعاتی قبل تصاویر جدید فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشت. تصویر نخست نمایی نزدیک از شانگ چی بوده و او را در حالی نشان می‌دهد که لباس مخصوصش را به تن داشته و آماده نبرد است. تصویر دوم حین درگیری پروتاگونیست و ریزر فیست ثبت شد. در صورتی که با ریزر فیست آشنایی ندارید، باید بگوییم یکی از ابرشرورهای کمیک بوک‌های مارول بوده و به جای مچ راست یک شمشیر دارد. از دیگر ویژگی‌های شاخصش می‌توان به آمادگی بالا اشاره کرد که باعث شده قدرت، سرعت و چابکی بالایی در نبردها داشته باشد. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

شانگ چی اولین ابرقهرمان جدید Marvel Cinematic Universe است که فیلم اختصاصی خود را در فاز چهارم دریافت می‌کند. به عقیده سیمو لیو (Simu Liu) بازیگر نقش اصلی، این اتفاق بدون موفقیت‌های تجاری Black Panther هرگز رخ نمی‌داد. او در یکی از مصاحبه‌های خود با وب سایت Time گفت اقتباس سینمایی پلنگ سیاه به دلیل استفاده از بازیگران رنگین پوست یک ریسک بود که نتیجه داد. لیو همچنین ابراز امیدواری کرد موفقیت‌های Shang-Chi باعث شود تعداد بیشتری از بازیگران رنگین پوست مورد توجه قرار گرفته و در هالیوود مشغول به کار شوند.

Shang-Chi از تاریخ ۱۲ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳ سپتامبر سال ۲۰۲۱) به سینماها می‌آید. این فیلم با گذشت ۴۵ روز از آغاز اکران گسترده راهی سرویس استریم دیزنی پلاس خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا