#مهسا_امینی

کارگردان Shang-Chi نخستین تصویر را از بازیگران فیلم منتشر کرد

تست کرونای دستین دنیل کرتون منفی بود

کارگردان Shang-Chi

دستین دنیل کرتون کارگردان Shang-Chi نخستین تصویر را از بازیگران فیلم به اشتراک گذاشت. در این عکس می‌توان سیمو لیو و آکوافینا را مشاهده کرد.

فیلم سینمایی Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در ماه فوریه‌ی سال جاری میلادی وارد فاز فیلمبرداری شد اما مدت زیادی طول نکشید که دستور تعطیلی روند ضبط صحنه‌ها رسید. دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton) که وظیفه‌ی کارگردانی این فیلم را بر عهده داشت، احتمال می‌داد به ویروس مبتلا شده باشد. در نتیجه، روند کار متوقف شد تا نتیجه‌ی آزمایش او مشخص شود. نتیجه‌ی آزمایش منفی بود اما از آن‌جایی که ویروس کرونا وارد مرحله‌ی همه‌گیری جهانی شده بود، مارول دستور توقف پروژه را تا اطلاع ثانوی صادر کرد.

دستین دنیل کرتون چندی پیش اولین تصویر از بازیگران Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings را از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. در این عکس می‌توان سیمو لیو (Simu Liu)، تونی لیانگ (Tony Leung) و آکوافینا (Awkwafina) را مشاهده کرد. تا به این لحظه اطلاعات رسمی از نقش آکوافینا منتشر نشده است اما می‌دانیم که لیو و لیانگ به ترتیب نقش شانگ-چی و ماندرین را جلوی دوربین ایفا خواهند کرد. در ضمن، کارگردان Shang-Chi در بخش کپشن پست خود نوشت این تصویر شب قبل از توقف پروژه ثبت شده است.

معمولا وقتی یک پروژه در آستانه‌ی ورود به فاز فیلمبرداری قرار دارد، استودیوی سازنده لیست بازیگران را به صورت رسمی منتشر می‌کند اما مارول چنین اقدامی را برای Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings انجام نداده است. با این حال، گزارش‌های غیر رسمی اطلاعات قابل‌توجهی را به اشتراک گذاشته‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، روزالیند چائو (Rosalind Chao) و رونی چینگ (Ronny Chieng) هم در تیم بازیگران حضور دارند. میشل یئو (Michelle Yeoh) هم مشغول مذاکره بوده تا در اولین اقتباس سینمایی شانگ-چی حضور داشته باشد. در صورت رسیدن به توافق و امضای قرارداد، این نقش‌آفرینی را می‌توان دومین همکاری یئو با مارول قلمداد کرد. او پیش از این نقش کوتاهی را در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 ایفا کرده بود.

چارلز مورفی (Charles Murphy) که سابقه‌ی بسیار خوبی در افشای اطلاعات پیرامون آثار مورد انتظار دارد، چندی پیش از طریق وب سایت خود اولین جزئیات از داستان Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings را لو داد. طبق ادعای او، گروه آواتارها که ده حلقه‌ی جادویی را در اختیار دارند، یک تورنمنت برگزار می‌کنند تا فرد شایسته را برای دریافت حلقه‌ها پیدا کنند. در این میان، شانگ-چی از طرف ماندرین در مبارزات حضور پیدا می‌کند تا پس از پیروزی نهایی، حلقه‌های جادویی را به او تحویل دهد. در ضمن، اگر ادعای مورفی صحیح باشد، ابرقهرمان داستان در جریان تورنمنت با شخصیت‌های مختلفی از جمله فین فنگ فوم مبارزه خواهد کرد.

فیلم سینمایی Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings قرار بود از تاریخ ۲۴ بهمن سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۲ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱) روی پرده‌ی نقره‌ای برود اما بحران جهانی کرونا و بسته بودن سینماها، شرکت دیزنی و استودیوی مارول را به تغییر در برنامه‌ریزی‌های خود مجبور کرد. طبق بیانیه‌ی رسمی که اواسط فروردین ماه منتشر شد، اولین اقتباس سینمایی شانگ-چی با چند ماه تاخیر از تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۷ مه سال ۲۰۲۱) به سینماها خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا