1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی بازی Senua’s Saga Hellblade 2

مبارزه‌های پرهیجان

تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی بازی Senua’s Saga Hellblade 2 ۰ ۰۳ فروردین ۱۴۰۳ تریلر بازی کپی لینک

استودیو نینجا تئوری ساعاتی قبل تریلر جدیدی از Senua’s Saga Hellblade 2 به اشتراک گذاشت که به نمایش گیم پلی بازی و ماجراجویی سنوا می‌پردازد.

دنباله سری هل بلید یکی از مورد انتظارترین آثار ایکس باکس در سال آینده به شمار می‌رود که در حال حاضر مراحل ساخت خود را در استودیوی نینجا تئوری پشت سر می‌گذارد. در همین راستا که حدود دو ماه به عرضه بازی زمان باقی مانده، تیم سازنده به تازگی ویدیوی جدیدی از گیم پلی آن پخش کرده است.

این ویدیوی ۲ دقیقه‌ای در جریان رویداد Future Games Show Spring Showcase 2024 به نمایش گذاشته شده است که بخش‌هایی از ماجراجویی سنوا و گیم پلی بازی را نشان می‌دهد؛ گیم‌پلی مملو از مبارزه‌های هیجان‌انگیز که حسابی شما را درگیر خود خواهد کرد.

در این میان، بهتر است بدانید که استودیو نینجا تئوری به تازگی چندین تصویر جدید از هل بلید ۲ نیز منتشر کرد که با استناد بر این تصاویر، بازی در زمان عرضه دارای ویژگی فوتو مد یا همان حالت تصویربرداری خواهد بود. ناگفته نماند که این بازی روی روایت داستان تمرکز کرده و به گفته تیم سازنده، مدت زمان گیم‌پلی آن مشابه نسخه قبلی است.

لازم به ذکر است که بازی Senua’s Saga Hellblade 2 در تاریخ ۲۱ ماه می سال جاری (یکم خرداد ماه سال ۱۴۰۳) به صورت انحصاری برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر منتشر می‌شود. همچنین، به نظر می‌رسد شایعه عرضه آن برای پلی استیشن 5 چندان صحت ندارد.

بازی هل بلید ۲ یک اثر تماما دیجیتالی بوده و شرکت ناشر برنامه‌ای برای عرضه نسخه فیزیکی آن ندارد. به همین خاطر، قیمت بازی برابر با ۵۰ دلار خواهد بود. البته، طبق روال همیشه، مشترکین سرویس گیم پس از همان روز نخست عرضه می‌توانند بازی را به طور رایگان تجربه کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments