1%
  • 7/10

بازی Hellblade 2 برای پلی استیشن 5 منتشر می‌شود؟

گمانه‌زنی‌های ضد و نقیض

بازی Hellblade 2 برای پلی استیشن 5 منتشر می‌شود؟ ۰ ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Hellblade 2 برای پلی استیشن

شایعه‌های زیادی در رابطه با عرضه بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 برای پلی استیشن 5 مطرح شده که ظاهرا چندان اعتبار ندارند.

ماه پیش بود که گزارش‌های متعددی درباره عرضه بسیاری از آثار انحصاری ایکس باکس برای دیگر پلتفرم‌ها از جمله پلی استیشن به گوش رسید که حسابی بازیکن‌ها را هیجان‌زده کرد. در واقع، طبق این شایعه‌ها، ظاهرا جدا از عناوین قدیمی، بازی‌های مورد انتظار ردموندی‌ها از جمله ایندیانا جونز نیز برای پلی استیشن منتشر خواهند شد.

مدتی بعد از این گمانه‌زنی‌ها، ردموندی‌ها در جریان رویداد ایکس باکس خاطرنشان کردند که تعدادی از آثار منتخب نظیر Hi-Fi RFush را به صورت چند پلتفرمی عرضه می‌کنند. در همین راستا، دیروز بود که یکی از افشاگرها در پادکست جدید ایکس باکس اینفینیتی اعلام کرد که طبق اطلاعات منتشر شده از سوی چهار منبع مختلف، Senua’s Saga: Hellblade 2 برای پلی استیشن 5 منتشر می‌شود.

حال در تازه‌ترین خبرها، آقای جز کوردن، خبرنگار رسانه ویندوز سنترال، در شبکه ایکس (توییتر) این ادعا را به کلی رد و آن را یک شایعه بی‌اساس خواهند. به گفته این ژورنالیست، بازی جدید هل بلید ۲ هرگز به طور چند پلتفرمی عرضه نمی‌شود و کاربرهای پلی استیشن نباید منتظر عرضه و تجربه این اثر روان‌شناختی باشند.

دقت داشته باشید که شرکت مایکروسافت و استودیوی نینجا تئوری هنوز واکنشی از خود در قبال این گمانه‌زنی‌ها نشان نداده‌اند، اما با توجه به شرایط حال حاضر، انتشار بازی برای PS5 غیرمنطقی به نظر می‌رسد. در واقع، نظر به استراتژی جدید ایکس باکس، مایکروسافت قصد دارد بازی‌های قدیمی و غیر از AAA خود را برای سایر پلتفرم‌ها عرضه کند که این مورد شامل Hellbalde 2 و ایندیانا جونز نمی‌شود.

لازم به ذکر است که بازی هل بلید ۲ در تاریخ  ۲۱ ماه می سال جاری (یکم خرداد ماه سال ۱۴۰۳) به صورت انحصاری برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر منتشر می‌شود. طبق روال همیشه، مشترکین سرویس گیم پس از همان روز نخست عرضه می‌توانند بازی را به طور رایگان تجربه کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments