شمارش معکوس وبسایت سگا برای معرفی اسپین‌آف بازی یاکوزا شروع شد

امکان عرضه‌ی Judgement برای رایانه‌های شخصی

شمارش معکوس وبسایت سگا برای معرفی اسپین‌آف بازی یاکوزا شروع شد مریم خواجوی ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی Judgement

استودیوی سازنده‌ی فرنچایز یاکوزا، اخیرا یک شمارش معکوس در وبسایت خود قرار داده است که به هفتم مه (هفدهم اردیبهشت) اشاره دارد و به نظر می‌رسد اخبار جدیدی برای طرفداران بازی Judgement، اسپین‌آف مستقل بازی یاکوزا در راه است.

در این وبسایت مرموز، در کنار موارد ذکر شده، عبارت «روز قضاوت» (Judgment Day) به چشم می‌خورد. همچنین با کلیک روی ویدیو قرار داده شده، کاربران به صفحه‌ی یوتبوب سگای آمریکا هدایت می‌شوند که در تاریخ ذکر شده به صورت زنده از عنوان مرتبط با Judgement رونمایی خواهد کرد.  

بازی Judgement یک عنوان اکشن-ماجراجویی ساخته شده توسط استودیوی ژاپنی Rya Ga Gotoku است. مراحل ابتدایی توسعه بازی از سال ۲۰۱۵ شروع و در سال ۲۰۱۹ به صورت جهانی، انحصارا برای کنسول PlayStation 4 عرضه شد. ریمستر این عنوان برای پلتفرم‌های PS5، Xbox Series X/S و استیدیا در تاریخ سوم اردیبهشت (بیست و سوم آوریل) منتشر شد. بازی، داستان کارآگاه خصوصی به نام Takayuki Yagami را روایت می‌کند که همراه با تیم خود به حل قتل‌هایی که در آن‌ها چشم قربانیان از کاسه در آمده است می‌پردازد. شخصیت ذکر شده به گفته‌ی خیلی‌ها جزو بهترین شخصیت‌های دنیای یاکوزا به حساب می‌آید.  

در حالی که برخی احتمال معرفی ادامه‌ی این عنوان را می‌دهند، عده‌ی دیگر معتقدند که با توجه به عرضه‌ی تمامی نسخه‌های اصلی یاکوزا برای رایانه‌های شخصی، شاید زمان این است که بازی Judgement نیز به این عناوین بپیوندد. این موضوع با توجه به صحبت‌های تهیه کننده بازی در سال ۲۰۱۹، دور از انتظار نیست.

به نظر من با انتشار یاکوزا در استیم، موانع تا حدودی برداشته شده‌اند و ما توانستیم بازیکنان بیشتری را از این طریق به این فرنچایز جذب کنیم؛ زیرا عده‌ای امکان تجربه‌ی این عناوین را روی کنسول PS4 نداشتند. در حال حاضر، ما هنوز در مورد انتشار Judgement برای رایانه‌های شخصی مطمئن نیستیم، اما آن را به عنوان یک گزینه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا