آیا سریال Secret Invasion سرگذشت نیک فیوری را برای بینندگان آشکار خواهد کرد؟

پست اینستاگرامی بازیگر سریال به احتمال حضور نیک فیوری جوان در سریال قوت می‌بخشد

سریال Secret Invasion

ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) بازیگر سریال Secret Invasion اخیراً تصویری را در حال فیلم‌برداری سکانس‌هایی از نیک فیوری جوان در این سریال به اشتراک گذاشته است.

طرفداران به‌خاطر دارند که نیک فیوری بخشی از صحنه پُست کِردیت فیلم Iron Man بود و از همان ابتدا در دنیای سینمایی مارول نقش پررنگی داشت. از آن زمان تاکنون، جکسون نقش برجسته‌ای در جهان ابرقهرمان‌ها ایفا کرده است و مجموع دفعات حضور او به ۱۰ بار می‌رسد. با این حال، سریال Secret Invasion اولین پروژه MCU است که مدیر اجرایی سابق سازمان SHIELD، نیک فیوری را نقش اصلی قرار می‌دهد.

استودیو مارول برنامه خود را برای ساخت سریال Secret Invasion در اواخر سال ۲۰۲۰ به‌عنوان یک سری جدید MCU با پخش از دیزنی پلاس اعلام کرد. این مینی سریال، اقتباسی آزاد از کراس اور کمیک‌های مارول به همین نام است، که نشان می‌دهد موجودات فضایی تغییر شکل‌دهنده معروف به Skrulls برای دهه‌ها مخفیانه به زمین حمله کرده اند و جایگزین برخی از بزرگ‌ترین شخصیت‌های مارول شده‌اند.

سازندگان سریال Secret Invasion تاکنون حضور هیچ قهرمان اصلی MCU را تایید نکرده اند و نیک فیوری، تالوس (Ben Mendelsohn) و ماریا هیل (Cobie Smulders) تنها چهره‌های آشنایی هستند که در سریال Secret Invasion باز می‌گردند. بینندگان می‌توانند منتظر داستانی هیجان‌انگیز حول محور شخصیت فیوری و اسکرال‌ها باشند، اما جزئیات دقیق داستان سریال هنوز در دست نیست.

جکسون به‌‌واسطه‌ی به‌روزرسانی‌هایش درباره‌ پروژه‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی در میان طرفداران شناخته شده است. آخرین پست اینستاگرامی جکسون نشان می‌دهد که او در حال آماده شدن برای فیلم‌برداری صحنه‌هایی برای سریال حمله مخفی با ریش بزی است. به نظر می‌رسد که این صحنه‌ها نوعی فلاش بک است، زیرا جکسون در تصویر فعلی چشم‌بند یا زخم‌های معمول فیوری را ندارد و کپشن پست اینستاگرامی او به نبود زخم «قدیمی» او اشاره می‌کند.

Secret Invasion اولین محصول MCU نخواهد بود که به‌نوعی نیک فیوری جوان را نشان می‌دهد. این احتمال وجود دارد که جکسون این عکس را قبل از گریم زخم گرفته باشد و بعدتر چشم‌بند را دوباره روی چشمش قرار دهد. با این حال، آنچه در کپشن پست او ذکر شده است باعث می‌شود به‌نظر برسد که جکسون می‌خواهد طرفداران بدانند که گاهی اوقات نیک فیوری جوان‌تر در سریال Secret Invasion حضور خواهد داشت.

با این اوصاف، شوخی جکسون مبنی بر انتشار تصویری که گواه صحنه‌هایی از حضور فیوری جوان بدون چشم‌بند یا زخم‌های او هیجان‌انگیز است. دیده شدن ریش بزی فیوری در تصویر به این معنی است که فلش‌بک نمی‌تواند در زمان کاپیتان مارول اتفاق بیفتد. زیرا فیوری در طول اتفاقات فیلم ریش نداشت. در همین حال، ذکر عدم وجود چشم‌بند یا زخم به معنای بازگشت به قبل از رویدادهای کاپیتان مارول است و به قبل از مواجه فیوری با اسکرال‌ها یا ابرقهرمانان مربوط می‌شود. بنابراین، احتمالاً روند داستانی سریال Secret Invasion پیشینه‌ی بیش‌تری از نیک فیوری به طرفداران نشان خواهد داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا