1%
  • 0/10

استقبال بی‌نظیر بازیکن‌های پلی استیشن از بازی Sea of Thieves

بیشترین پیش خرید

استقبال بی‌نظیر بازیکن‌های پلی استیشن از بازی Sea of Thieves ۰ ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ گزارش فروش (گیم) کپی لینک
بازی Sea of Thieves پلی استیشن

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که بازیکن‌های پلی استیشن بی‌صبرانه منتظر عرضه و تجربه بازی Sea of Thieves هستند.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید شرکت مایکروسافت به تازگی تغییراتی در استراتژی خود ایجاد کرده که در پی آن، شماری از عناوین انحصاری خود را برای دیگر پلتفرم از جمله پلی استیشن منتشر می‌شوند.. یکی از مهم‌ترین این عناوین، Sea of Thieves نام دارد که کمتر از دو ماه به عرضه آن زمان باقی مانده است.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که بازیکن‌های پلی استیشن برای عرضه و تجربه بازی بسیار هیجان‌زده است؛ به طوری که این عنوان در حال حاضر در صدر جدول بیشترین پیش خرید فروشگاه پلی استیشن در ایالات متحده آمریکا قرار دارد. نکته جالب اینجا است که نسخه پریمیوم بازی بیشترین تقاضا را در میان گیمرها داشته و نسخه استاندارد در رده پنجم این رده‌بندی به چشم می‌خورد.

بعد از نسخه پریمیوم بازی دزدان دریا، بازی‌های MLB The Show 2، کالکشن کلاسیک Star Wars Battlefront و Dragon’s Dogma 2 و Elden Ring: Shadow of the Erdtree و Rise of the Ronnin به ترتیب در میان بیشترین پیش خرید این فروشگاه حضور دارند.

ناگفته نماند شرایط Sea of Thieves در بریتانیا نیز یکسان بوده و این عنوان بیشترین میزان پیش خرید را دارد. با این حال، هنوز آمار و ارقام دقیقی از میزان پیش فروش بازی در دسترس نیست و آن‌طور که به نظر می‌رسد، باید تا زمان عرضه بازی منتظر ماند تا ردموندی‌ها میزان فروش بازی را اعلام کنند.

لازم به ذکر است که بازی Sea of Thieves در تاریخ ۳۰ آوریل سال جاری (۱۱ اردیبهشت ماه پیش‌رو) برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر می‌شود. این نسخه از ویژگی کراس پلی پشتیبانی می‌کند و گیمرهای تمامی پلتفرم‌ها در جهانی مشترک می‌توانند با یکدیگر رقابت کنند.

دقت داشته باشید که بازی مزبور در حال حاضر برای کنسول‌ ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین، مشترکین سرویس گیم پس به طور رایگان می‌توانند از تجربه بازی لذت ببرند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments