ساخت مجدد بازی Scalebound تکذیب شد

مدیر ایکس‌باکس، با قاطعیت شایعات مطرح شده را تکذیب کرد

ساخت مجدد بازی Scalebound

شایعه‌ی ساخت مجدد بازی Scalebound توسط فیل اسپنسر تکذیب شد.

سال گذشته، شایعه دیوانه‌واری در فضای مجازی مطرح شد. این شایعه از ساخت مجدد بازی Scalebound خبر می‌داد. علاوه بر شروع دوباره روند توسعه بازی، در این شایعه ادعا شده بود که Scalebound برای نینتندو سوییچ هم منتشر خواهد شد. بسیاری این گزارش را باور نکردند، چرا که هیچ مدرک و شواهد خاصی در این شایعه وجود نداشت؛ با این حال، پس از نزدیک به یک سال فیل اسپنسر رسما این گزارش را تکذیب کرد.

اسپنسر در مصاحبه‌ای با وب سایت IGN، اعلام کرد که مایکروسافت روی ساخت بازی کار نمی‌کند و همه چیز مربوط به گذشته است. او همچنین، از چگونگی روند لغو شدن ساخت Scalebound هم ابراز تاسف کرد. اسپنسر در مصاحبه خودش گفت:

ما احترام بسیار زیادی برای استودیو پلتینیوم گیمز، کارگردان بازی Scalebound، هیدکی کامیا سان و تیم او قائل هستیم. ما همیشه در حال صحبت با آن‌ها هستیم و هیچ‌گونه مشکلی بین تیم ما و آنها وجود ندارد. ما سعی در انجام یک سری کارها داشتیم اما موفق به انجام آنها نشدیم. من بسیار متاسف هستم که یک سری چیزهایی که ما در حال تلاش برای آن‌ها بودیم را به صورت عمومی اعلام کردیم. من چیزهای زیادی از مسائل پیرامون Fable Legends و Scalebound آموختم و آن این است که قبل از اینکه یک برنامه جدی نداریم، چیزی را به صورت رسمی اعلام نکنیم. ما این را فقط برای Scalebound و تیم آنها نمی‌گوییم و منظور ما با هر دو تیم است.

اسپنسر در ادامه گفت:

البته به طور حتم ما هم کمی از این بابت که نتوانستیم به اهدافمان درباره این بازی دست پیدا کنیم، ناراحت هستیم. ما روی Scalebound کار نمی‌کنیم. در حال حاضر، من در استودیو پلتینیوم گیمز نیستم اما فکر می‌کنم که آنها هم روی این بازی کار نمی‌کنند و همه چیز مربوط به گذشته است. البته این در حیطه من نیست که درباره یک بازی که مدت زمان زیادی پیش لغو شده است، صحبت کنم اما برای کسانی که فکر می‌کنند Scalebound در حال حاضر در دست ساخت قرار دارد باید بگویم که ما روی این بازی کار نمی‌کنیم.

بازی Scalebound، یک بازی انحصاری برای ایکس‌باکس وان محسوب می‌شد که توسط استودیو پلتینیوم گیمز در دست توسعه قرار داشت. روند ساخت و توسعه این بازی، سه سال قبل به صورت رسمی لغو شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا