تاریخ اکران نسخه ریبوت Saw چند ماه جلو افتاد

حال و هوای هالووینی در اکران بهاره‌ی سینماها

تاریخ اکران نسخه ریبوت Saw چند ماه جلو افتاد aiazam ۰ ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ سینمای جهان
تاریخ اکران نسخه ریبوت Saw

با تغییر تاریخ اکران نسخه ریبوت Saw حالا در بهار سال آینده به تماشای ماجراجویی کریس راک و ساموئل ال. جکسون در این فیلم ترسناک خواهیم نشست.

همان‌ گونه که پیش‌تر در خبرها آمده، کریس راک (Chris Rock) کمدین و بازیگر مشهور آمریکایی در حال ساخت ریبوتی برای مجموعه فیلم ترسناک Saw است. حالا در خبری تازه، به صورت رسمی تایید شد که این فیلم زودتر از زمان مورد انتظار روی پرده‌ی نقره‌ای سینماها خواهد رفت.

بر اساس گزارش ددلاین (Deadline) استودیوهای فیلم‌سازی Lionsgate و Twisted Pictures تاریخ اکران نسخه ریبوت فیلم Saw را چند ماه جلو انداخته‌اند. حالا به جای دوم آبان ماه سال 1399 (بیست و سوم ماه اکتبر سال 2020) این فیلم بیست و ششم اردیبهشت ماه سال 1399 (پانزدهم ماه می سال 2020) در سینماها به نمایش در خواهد آمد.

اکران فیلم تازه در ماه اکتبر به مانند هر هشت فیلم قبلی این مجموعه ژانر وحشت، فرصت مناسبی برای بهره‌ بردن حداکثری از جو ترسناک و دلهره‌آور مراسم هالووین فراهم می‌کرد.

در این فیلم که تحت عنوان عبارت نامفهوم «اره‌ای قدرتمندتر» توصیف شده، راک در نقش کاراگاه پلیسی ایفای نقش می‌کند که در حال تحقیقات بر روی پرونده‌های قتل فجیع و هولناک است. هم‌چنین در آن شاهد حضور ساموئل ال. جکسون در نقش پدر، مکس مینگلا در نقش همکار و ماریسول نیکولز در نقش رئیس راک هستیم.

خالقین مجموعه‌ی Saw جیمز ون و لی ونل، به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی و دارن لین (کارگردان فیلم‌ Saw II) در مقام کارگردان این اثر، حضور دارند. در سال 2017 پت گلد فایندر و جاش استولبرگ کار نگارش فیلم‌نامه‌ی فیلم Jigsaw را برعهده داشتند، حالا در این ریبوت تازه این دو بار دیگر در مقام فیلم‌نامه نویس با کریس راک همکاری خواهند کرد.

اولین فیلم از مجموعه‌ی Saw در سال 2004 اکران شد و پس از آن در 7 سال متوالی ساخت دنباله‌های این فیلم ادامه پیدا کرد. آخرین فیلم این مجموعه هم Jigsaw در سال 2017 اکران شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا