بازی Savior در تاریخی نامشخص برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

تلفیق سبک قدیمی با عناصر مدرن

بازی Savior در تاریخی نامشخص برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد Masoudezt ۰ ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
بازی Savior

بازی Savior یکی از عناوینی است که به زودی در پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این بازی که در ظاهر شبیه سری بازی‌های Metroid است می‌تواند یه یکی از بازی‌های محبوب سبک خود تبدیل شود.

از نظر بسیاری از کاربران، آثار دوبعدی و عناوینی که در سبک رترو ساخته می‌شوند، بازی‌هایی از رده خارج و قدیمی به‌ حساب آمده و جذابیتی برای نسل جدید ندارند. Savior عنوانی است که می‌تواند نظر شما را در این رابطه تغییر دهد.

بازی Savior توسط تیم توسعه‌دهنده استارسافت (Starsoft) طراحی شده که کادر آن شامل افرادی است که در گذشته در شرکت‌های نینتندو، سیرا (Sierra) و لوکس‌آرتز (LucasArts) مشغول به کار بوده‌اند. این بازی در سبک پارکور ساخته شده و می‌تواند جنب و جوش و هیجان بسیار زیاد خود را به خوبی به بازیکن منتقل کند.

در بازی Savior شما در نقش یک زن جوان به نام Sam هستید که در عمق درگیری میان دو فرقه باستانی قرارگرفته است. سیستم بازی روی گشت و گذار و ماجراجویی تمرکز داشته و در کنار آن گفتگوی شما با NPC‌ها (شخصیت‌هایی در بازی که شما توانایی کنترل آن‌ها را ندارید) هم در روند بازی تاثیرگذار خواهد بود.

به‌نظر می‌رسد استارسافت به‌خوبی توانسته از پس ساخت یک بازی با طراحی قدیمی اما جذاب برای نسل جدید برآید. می‌توان گفت Savior اثریست که می‌تواند شما را به بازی‌های رترو علاقه‌مند سازد. در این اثر، بازیکن علاوه بر لذت‌بردن از محیط‌های طراحی‌شده هیجاناتی را تجربه خواهد کرد که ممکن است حتی تصور آن از یک بازی در این سطح مشکل باشد.

جذاب‌ترین قسمت این عنوان، طراحی و سمت و سوی هنری آن بوده که شامل انیمیشن‌ها، طراحی پیکسلی و محیط‌هایی چشم‌نواز می‌شود. متاسفانه تیم سازنده اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه در اختیار مخاطبان قرار نداده و بازی Savior در تاریخی نامشخص برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا