1%
  • 0/10

سایت سرگرمی در بین ۱۰۰۰ سایت برتر ایران

با حمایت شما همراهان همیشگی، میسر شد

سایت سرگرمی در بین ۱۰۰۰ سایت برتر ایران ۰ ۰۴ فروردین ۱۴۰۰ اخبار سایت کپی لینک

وب‌سایت سرگرمی امروز موفق شد در رتبه‌بندی رسمی سایت‌های ایرانی، با کسب رتبه‌ی سه رقمی، در جمع ۱۰۰۰ سایت برتر ایران قرار گیرد که بدون حمایت شما، قطعا دست‌یابی به چنین موفقیتی میسر نبود.

اگر به خاطر داشته باشید، در ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۸ بود که سایت سرگرمی، با نیت پوشش اخبار بازی یا فیلم و سریال و همچنین تولید محتوای متنوع در همین حوزه‌ها، فعالیت خود را در فضای وب به صورت رسمی آغاز کرد. در ادامه، سعی کردیم تا با ساخت محتوای صوتی کمیکر، سهمی در ارتقای محتواسازی برای کمیک‌بازها داشته باشیم.

هدف ما بیش از این‌ها بود؛ از همین رو اخبار حوزه‌ی تکنولوژی و مقالات تحلیلی این حیطه را به مجموعه‌ی سرگرمی اضافه کردیم تا سرگرمی شما را در مدیوم محتوای متنی، صوتی و حتی تصویری تضمین کنیم.

در ادامه‌ی این راه مملو از عشق، با کسب حمایتی استثنایی از سوی شما عزیزان، مفتخریم که اعلام کنیم با گذشت نزدیک به یک سال و ذو ماه توانستیم در جمع ۱۰۰۰ سایت برتر ایرانی حضور پیدا کنیم و باید اعتراف کرد که بدون حمایت شما از سایت سرگرمی، دست یافتن به چنین موفقیت بزرگی، هرگز ممکن نبود.

تردیدی نیست که کسب چنین جایگاهی، بهترین هدیه‌ی سال نویی بود که می‌توانستیم از شما همراهان همیشگی مجموعه‌ی سرگرمی دریافت کنیم. ❤️
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments