1%
  • 0/10

سرگرمی متولد شد!

سرگرمی متولد شد! ۸ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ اخبار سایت کپی لینک

به رسانه «سرگرمی» خوش‌آمدید! این رسانه، متعلق به شماست، کسانی که به دنبال جدیدترین تحلیل‌ها، خبرها، برنامه‌های ویدیویی و در کل محتوا در مورد دنیای بازی‌های ویدیویی، سینما، تلویزیون، کمیک بوک و فناوری هستید. تولد «سرگرمی»، آغاز یک جریان بی‌طرف و تریبونی همگانی برای فعالان حوزه‌های مختلف سرگرمی است.

«سرگرمی» یک رسانه‌ی مستقل خبری – تحلیلی حوزه‌های مختلف سرگرمی مانند بازی‌های ویدیویی، سینما، تلویزیون، کمیک‌بوک و فناوری است. ما با تمرکز ویژه روی مقوله‌ی تولید محتوای اصیل به صورت متنی و ویدیویی، سعی داریم تا استاندارد جدیدی را در بین رسانه‌های زمینه سرگرمی تعریف کنیم. رسانه سرگرمی کار خود را از ۲۹ بهمن ماه ۹۸ به صورت رسمی آغاز کرده است. رسانه سرگرمی تریبونی آزاد و بی‌طرف برای فعالان حوزه سرگرمی مانند بازی‌سازان و سینماگران است و اقشار مختلف می‌توانند با رعایت قوانین کشوری، نظرات تحلیلی مثبت و منفی خود را ارائه دهند.

«سرگرمی» یک وب‌سایت ماژولار است که به مانند یک بازی ویدیویی آنلاین، مدام در حال رشد و به‌روزرسانی است. بسته به سلیقه‌ی مخاطبان و رفع نیازهای آنها، ما در سرگرمی سعی می‌کنیم فیچرها و بخش‌های متنوعی را راه‌اندازی کنیم. با نگاه به هر بخش از سرگرمی مانند گیم، سینما، تلویزیون، کمیک و فناوری متوجه می‌شوید که هر بخش دارای خصوصیات، چینش و محتوای اختصاصی خود به مانند یک سایت کامل در حوزه‌ی کاری خود است.

ما در سرگرمی تمرکز ویژه‌ای روی مقوله‌ی تولیدات ویدیویی و برنامه‌های اختصاصی داریم. از ویدیو پادکست‌های تحلیلی و جنجالی چک‌پوینت و چک‌پوینت پلاس گرفته تا انجام بازی‌های روز در سری برنامه‌های «لتس‌پلی» و برنامه VR Nights که بازی‌های واقعیت مجازی را موشکافی می‌کنیم. سرگرمی قصد دارد تا با تولید انبوه برنامه‌های متنوع در حوزه‌های گوناگون، در مقوله اطلاع‌رسانی پیشرو باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی رسانه سرگرمی متعلق به شرکت سورنا پردازش آریا است. سرگرمی یک رسانه کاملا مستقل و پایبند به اصول روزنامه‌نگاری آزاد است و هیچ‌گونه وابستگی جناحی یا محصولی ندارد.

 


مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments